2410
2553
عنوان

بجه ها کمک 33هفتمه

157 بازدید | 26 پست

سلام.من الان هفته 33بارداری الان از سر شب معده درد داشتم ..الانم شدید تز شده میگیره ول میکنه حالت تهوع دارم اسهال هم...احساهم...احساس میکنم بچم گاهی داره میاد پایین 

حتمابرو دکتر اسهال خوب نیست توبارداری

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
واقعا

اره شاید مسموم شدی 

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2714

تا اونجاییکه من میدونم اسهال تو بارداری اصلا خوب نیست مخصوصا هفتت بالا از من میشنوی سریع برو بیمارستان

زن ، زندگی ، آزادی مرد ، میهن ، آبادی 💙                                            
گلم برو اورژانس بیمارستان معطلش نکن منم با این علائم ۳۳ هفتگی زایمان کردم  ان شاالله که خدا کم ...

زنداداشم توی 33هفتشه.دلش درد داشت.گفت دعا کن ان شاالله الان به دنیا نیاد.چقد وزن داشت بچتون؟

دوستان عزیزخواهش میکنم برای حاجت خیلی مهمی که دارم و عاقبت بخیری و ووو یک صلوات مهمانم کنید دوستان گل.😍😙
2706