1345
1341
عنوان

بجه ها کمک 33هفتمه

122 بازدید | 26 پست

سلام.من الان هفته 33بارداری الان از سر شب معده درد داشتم ..الانم شدید تز شده میگیره ول میکنه حالت تهوع دارم اسهال هم...احساهم...احساس میکنم بچم گاهی داره میاد پایین 

حتمابرو دکتر اسهال خوب نیست توبارداری

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میلیون ها سال است که زن ها حامله میشوند وشکمشان میشود خانه موجودی دیگر... میلیون ها سال است که ادم های دیگر شاهد بارداری وزایمان خانم ها هستند اما هنوز هیچ کس به ان عادت نکرده! نه خود زن های حامله ونه رهگذرها... مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنندومراقبشان باشند! انگار شکمهای بزرگ وموجودات درونشان هیچ وقت عادی وتکراری نمیشود... جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن موجودی زیر پوست تو... چقدر عجیب تماشای تکان خوردنش ودلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیایی دیگر است...❤

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350
واقعا

اره شاید مسموم شدی 

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میلیون ها سال است که زن ها حامله میشوند وشکمشان میشود خانه موجودی دیگر... میلیون ها سال است که ادم های دیگر شاهد بارداری وزایمان خانم ها هستند اما هنوز هیچ کس به ان عادت نکرده! نه خود زن های حامله ونه رهگذرها... مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنندومراقبشان باشند! انگار شکمهای بزرگ وموجودات درونشان هیچ وقت عادی وتکراری نمیشود... جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن موجودی زیر پوست تو... چقدر عجیب تماشای تکان خوردنش ودلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیایی دیگر است...❤

منم معده درد و تهوع دارم خیلی هم گشنمه

اگه اسهالت خیلی شدید نیس خطرناک نیس

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم دنیارو برای تو قشنگ تر میکنم

منم 33 هفتم حرکات بچه از این هفته اینجوری شده انگار خودش رو رو ب پایین هول میده بشدت هم معدم ترش میشه یکم غذا میخورم معدم اذیته

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گلم برو اورژانس بیمارستان معطلش نکن منم با این علائم ۳۳ هفتگی زایمان کردم  ان شاالله که خدا کم ...

زنداداشم توی 33هفتشه.دلش درد داشت.گفت دعا کن ان شاالله الان به دنیا نیاد.چقد وزن داشت بچتون؟

دوستان عزیزخواهش میکنم برای خونه دار شدنم یه صلوات مهمانم کنید،ان شاالله به همه خواسته های قلبیتون برسید.التماس دعا دارم.😇ساراسیفم😀
1226
اره دقیقا

پس طبیعیه نگران نباش . حالا برا اسهالت هم شاید تا فردا خوب شدی من دو سه دفعه اسهال شدم و بعدش خوب شدم . استرس نداشته باش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم 33 هفتم حرکات بچه از این هفته اینجوری شده انگار خودش رو رو ب پایین هول میده بشدت هم معدم ترش میش ...

عزیزم تیکرت عین منه منم همینطوریم معدم فقط ترش میکنه نمیتونم اصلا دراز بکشم زیر شکمم وقتی پا میشم درد میکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم مرسی که منو به خودم واگذار نمیکنی و حواست بهم هس  خدای خوبم خودت میدونی چی میخوام بهم بده مرسی  اللهم عجل لولیک الفرج  صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  
1364