2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یعنی اینکه وقتی بهت دارو میزنن واسه رشد تخمک، اینقدر رشد میکنن تخمکا که تخمدان آب میاره، تخمکا اینقد ...

هایپر معمولان بعد پانکچر اتفاق میفته ، شاید زیا تحریک شدی تخمکاتو میگیرن ماه بعد برات انتقال میدن 

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤
هایپر معمولان بعد پانکچر اتفاق میفته ، شاید زیا تحریک شدی تخمکاتو میگیرن ماه بعد برات انتقال میدن&nb ...

آره دیگه به خاطر همین میگن میکرو یاivf,,, چون هایپر بشی توسیکل iui دیگه فایده نداره تخمکام هدر میره

آره دیگه به خاطر همین میگن میکرو یاivf,,, چون هایپر بشی توسیکل iui دیگه فایده نداره تخمکام هدر میره

اء خواهر تویی همون پس خودتم اذیت میشی مشکل نیست یه چند روز بعد عمل اذیت میشی که رعایت کن تخم مرغ و دوغ زیاد بخور ان شاء الله کیفت تخمک و جنینات خوب باشه دفعه اول جواب بگیری 

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤
به نظرت برم موندم چکار کنم😓

خطرناگه دور از جون خطر مرگ داره ، چاره چیه ؛ دکترت وضعیتتو بهتر میدونه 

😓ivf رو میگی؟ یا اینکه هایپر میشم؟ 

هایپر خطرناکه