2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کی بوده؟، اخه این شرایط منه، از ایندم میترسم، هی میگم نکنه کسی به خاطر این مساله نیاد سراغم

انشاالله یه بخت خوب گیرت بیاد اما تو شناسنامه ات و حین خوندن خطبه عقد میگه بانو

من مشتعل عشق علی ام چه کنم
2728
بله دخترعمه من ازدواج کرد ۴سال عقد بود ۶ماه هم زندگی مشترک داشت جدا شد با یه اقای مجرد و مهندس و پول ...

پدرش پولدار بود یا خودش موقعیت اجتماعی خوبی داشت؟ اخه نمیشه بدون هیچ پوئن مثبتی که😁

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
اره بابا اين تايپيكو هميشه ميزنن باور كنيد اون يك لايه پوست نازك به ندرت واسه مردي مهمه ديگه الكي ...

الان من تو اینستا بودم، یه پست در مورد باکرگی گذاشته بودن، همه مردا میگفتن دختری که قبلا رابطه ج داشته رو نمیگیرن و حتی چندششون میشه😭😭😭😭

شناسنامم اسم یارو نیس. عوضش کردم

چه جوری تونستی؟ مگه اجازه میدن؟

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
دختره باکره نبوده؟، خوشبختن؟

نه عزیزم باکره نبود، بله الان خوشبختن ازدواج دومش خوبه . 

ازدواج واقعا قسمته این چیزا ( طلاق، باکره بودن و نبودن و ....) ملاک نیست. 

آنکس که تو را شناخت جان را چه کند   فرزند و عیال و خانمان را چه کند    دیوانه کنی هر دو جهانش بخشی  دیوانه ی تو هر دو جهان را چه کند   
2706