2410
2553

و باکره هم نبوده باشه، ولی دوباره با یه پسری که ازدواج نکرده،  ازدواج کنه و خوشبخت بشه؟

بله

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

اره یکی از نزدیکامون عقد کرد بعد رابطه کامل داشت طلاق کرفته چند ساله ولی دیروز دیدم دوس پسر داره

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫
2714

بله هم آشنای دور هم دوستام. 

ازدواج بنظر من واقعا قسمته 

آنکس که تو را شناخت جان را چه کند   فرزند و عیال و خانمان را چه کند    دیوانه کنی هر دو جهانش بخشی  دیوانه ی تو هر دو جهان را چه کند   

اره عزیزم.داشتیم.

ولی باکره نمیدونم هست یا نه؟

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 

اره بابا

اين تايپيكو هميشه ميزنن

باور كنيد اون يك لايه پوست نازك به ندرت واسه مردي مهمه ديگه الكي بخاطر اون خودتونو بدبخت نكنيد و مجبور به زندگي با ي ادم رواني نكنيد

بله دخترعمه من ازدواج کرد ۴سال عقد بود ۶ماه هم زندگی مشترک داشت جدا شد با یه اقای مجرد و مهندس و پولدار ازدواج کرد

چهره دخترعمم خیلی معمولیه و چاقم هست

اینا رو گفتم ک بدونی زیبایی آنچنانی هم نداشت که فکر کنی حتما چون خوشکل بود کیس خوبی گیرش اومد😊😁

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
اره یکی از نزدیکامون عقد کرد بعد رابطه کامل داشت طلاق کرفته چند ساله ولی دیروز دیدم دوس پسر داره

گفت ازدواج نگفت دوس پسر😞

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
2706