1345
1363

و باکره هم نبوده باشه، ولی دوباره با یه پسری که ازدواج نکرده،  ازدواج کنه و خوشبخت بشه؟

قد بلند، گیسو کمند،  ابرو کمون،  چشمام سیاهه وای،  وای وای وای 😎،  خود شیفته هم نیستم 😀، لعنت به شب های بعد از من😌

بله

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میلیون ها سال است که زن ها حامله میشوند وشکمشان میشود خانه موجودی دیگر... میلیون ها سال است که ادم های دیگر شاهد بارداری وزایمان خانم ها هستند اما هنوز هیچ کس به ان عادت نکرده! نه خود زن های حامله ونه رهگذرها... مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنندومراقبشان باشند! انگار شکمهای بزرگ وموجودات درونشان هیچ وقت عادی وتکراری نمیشود... جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن موجودی زیر پوست تو... چقدر عجیب تماشای تکان خوردنش ودلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیایی دیگر است...❤

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350
اره عزیزم چطور 

کی بوده؟، اخه این شرایط منه، از ایندم میترسم، هی میگم نکنه کسی به خاطر این مساله نیاد سراغم

قد بلند، گیسو کمند،  ابرو کمون،  چشمام سیاهه وای،  وای وای وای 😎،  خود شیفته هم نیستم 😀، لعنت به شب های بعد از من😌

اره بابا

اين تايپيكو هميشه ميزنن

باور كنيد اون يك لايه پوست نازك به ندرت واسه مردي مهمه ديگه الكي بخاطر اون خودتونو بدبخت نكنيد و مجبور به زندگي با ي ادم رواني نكنيد

بله دخترعمه من ازدواج کرد ۴سال عقد بود ۶ماه هم زندگی مشترک داشت جدا شد با یه اقای مجرد و مهندس و پولدار ازدواج کرد

چهره دخترعمم خیلی معمولیه و چاقم هست

اینا رو گفتم ک بدونی زیبایی آنچنانی هم نداشت که فکر کنی حتما چون خوشکل بود کیس خوبی گیرش اومد😊😁

پروردگارا یاری ام ده ، تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند، همدل و همدردشان باشم .زیرا در سودای هر انسانی ” روح تو ” خانه گزیده 
اره یکی از نزدیکامون عقد کرد بعد رابطه کامل داشت طلاق کرفته چند ساله ولی دیروز دیدم دوس پسر داره

گفت ازدواج نگفت دوس پسر😞

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
1226
نداشتیم ولی ملاک خوشبختی که اینا نیست عزیزم 

اخه الان تو اینستا دیدم بحث باکرگی بود، همه مردا میگفتن از دختری که قبلا رابطه ج داشته چندششون میشه😭

کی بوده؟، اخه این شرایط منه، از ایندم میترسم، هی میگم نکنه کسی به خاطر این مساله نیاد سراغم

انشاالله یه بخت خوب گیرت بیاد اما تو شناسنامه ات و حین خوندن خطبه عقد میگه بانو

منمشتعلعشقعلیمچهکنم
بله هم آشنای دور هم دوستام.  ازدواج بنظر من واقعا قسمته

دختره باکره نبوده؟، خوشبختن؟

1364