2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تو دنیای واقعی هم همینه یکم وارد‌جامعه بشید متوجه عمق فاجعه میشید. اینقد همکار مرد دارم که زناییی دارن نجیب و خوش قیافه ولی چششون دنبال هر هرزه بی سرپاست. از هر ۱۰ پرونده طلاق ۸تا دلیلش خیانته.البته خیانت زن هم‌خیلی زیاده هر هفته نمیشه یک نفر زن وارد زندان نشه به علت دوست شدن با یک مرد دیگه شوهرشو به قتل رسونده. خیانت دو طرفه شده البته به نسبت خیانت زنها کمتره. ایشالله خدا زودتر به دادمون برسه

خدایا ممنون که‌ منو لایق خوشبختی دانستی
2456

آره واقعا زیاد شده بهدا من اگه عقل الانمو داشتم هیییییچ وقت ازدواج نمیکردم من واقعا از زیبایی هیچی کم ندارم حیف نمیخوام عکسمو بزارم اما شوهرم بهم خیانت کرد اونم کی 5 ماه بعد عروسی با اینکه هیجی ام واسش کم نزاشتم

جالبه میگن مردارو تو روزای پولداریشون بشناسین اما شوهر من دقیقا تو همون روزا که ماهی صد تومن به زور داشت بهم خیانت کرد البته خیلی زود جلوشو گرفتم ولی ببین هنین ادم اگه پول بیاد زیر دستش چیکار میکنه تازه از اون ادماس که شدیدا ظاهر مثبتی دارن و خونوادمم گول همین ظاهرشو خوردن

یعنی نه به شوهر میشه اعتماد کرد نه هر دوست

والا دیگه به خواهر هم نمیشه اعتماد کرد

داییم دو تا دختر داره بزرگه از زن اولش بود با ۳ تا بچه طلاق گرفته بود آوار شد رو زندگی خواهرش و با یه بچه 

بعد چند وقت هم از. هم جدا شدن فقط این وسط زندگی دختر. و. کوچیکه و. بچه ش نابود شد

2714
حتما عزیزم. یادم می مونه شما رو سوالی داشتم پیام میدم مرسی

من یه چیزی بگم خواستی برو تو ایتالیا درستو بخون برای کار برو هلندی آلمانی یا کانادا فاندم خوب میدن نگران نباش من خالم واسه دکترا رفت مدرکه زبان نخواستن ولی میگفت رفت با استاده حرف زد دید زبانش خوبه ❤️موفق شی 

ممنون عزیزم

راستی اگه زبان ایتالیایی بلد باشی خیلی خوبه برو کلاسایه سفارت بعده یه سالو نیم ایتالیایی یاد گرفتی من اینارو میدونستم امیدوارم کمکت کرده باشم منم میخوام برم آلمان برا منم دعا کن 

راستی اگه زبان ایتالیایی بلد باشی خیلی خوبه برو کلاسایه سفارت بعده یه سالو نیم ایتالیایی یاد گرفتی م ...

نه بلد نیستم ولی حتما باید یاد بگیرم. درسته دانشگاه انگلیسی اکیه ولی ویزای کار زبان ایتالیایی باید بلد باشی.

ایشالا عزیزم برات بهترینها اتفاق میفته