1345
1363

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350

والا اینجا زیاد شده😐تو جامعه انقدر نیست ازدواج کن بخاطر یه سایت خودتوناراحت نکن به خواستکارای نی نی سایتی جواب منفی بده😊

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند
دقیقا من که خوشبختم خداروشکر زندگی زیباست

الحدلله.نه تو کلی ادم دیگه هم همینن. فقط اینجا هرکی بگه خوشبختم ترور میشه. همه ناله میکنن. تازه ذات ادمیزاده ک چیزای منفی یادش میمونه. وگرنه این همه ادم باوفا ک دارن کنار هم زندکی میکنن

فقط 48 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم. تیکر رسیدن ب یه هدفه 😊💪💪
1226

تو دنیای واقعی هم همینه یکم وارد‌جامعه بشید متوجه عمق فاجعه میشید. اینقد همکار مرد دارم که زناییی دارن نجیب و خوش قیافه ولی چششون دنبال هر هرزه بی سرپاست. از هر ۱۰ پرونده طلاق ۸تا دلیلش خیانته.البته خیانت زن هم‌خیلی زیاده هر هفته نمیشه یک نفر زن وارد زندان نشه به علت دوست شدن با یک مرد دیگه شوهرشو به قتل رسونده. خیانت دو طرفه شده البته به نسبت خیانت زنها کمتره. ایشالله خدا زودتر به دادمون برسه

آره واقعا زیاد شده بهدا من اگه عقل الانمو داشتم هیییییچ وقت ازدواج نمیکردم من واقعا از زیبایی هیچی کم ندارم حیف نمیخوام عکسمو بزارم اما شوهرم بهم خیانت کرد اونم کی 5 ماه بعد عروسی با اینکه هیجی ام واسش کم نزاشتم

جالبه میگن مردارو تو روزای پولداریشون بشناسین اما شوهر من دقیقا تو همون روزا که ماهی صد تومن به زور داشت بهم خیانت کرد البته خیلی زود جلوشو گرفتم ولی ببین هنین ادم اگه پول بیاد زیر دستش چیکار میکنه تازه از اون ادماس که شدیدا ظاهر مثبتی دارن و خونوادمم گول همین ظاهرشو خوردن

1364