2726
عنوان

پدرشوهرم جاریم واذیت میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1360 بازدید | 63 پست
من یبار اومدم برا جاریم دلسوزی کنم چحور پشت خانواده شوهرم در اومد که نگو بعد من بده شدم توهم ول کن خ ...

اخه خیلی در حقش ظلم میکنن انگار بردشه هزار بار صداش میزنه الکی بلندش میکنه بهش کار میده 

چرا رفتی ؟چرا من بیقرارم
وای عین مادرشوهراس که😂😂😂😂 حالا من اگه سفر باشم و زنگ بزنم مادرشوهرم کلا یجوره انگار منو نمیشناس ...

خاله زنکه مرد گنده.... تازه هرجا بخوام برم میگه ماهم بیایم یا هرجا بخوام خونه بگیرم میگه منم بیام زیر پاتون خونه بگیرم همش در حال اذیت کردن .... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خاله زنکه مرد گنده.... تازه هرجا بخوام برم میگه ماهم بیایم یا هرجا بخوام خونه بگیرم میگه منم بیام زی ...

وااای خدایا .مادرشوهرم داری؟شوهرتون چی میگه؟

تا خدا هست...ناامیدی چرا؟😍🍁😍
2728
اخه خیلی در حقش ظلم میکنن انگار بردشه هزار بار صداش میزنه الکی بلندش میکنه بهش کار میده 

خب پا نشه. انجام نده. بشینه اتاقش. یکم اونا حساب دسشون بیاد

وااای خدایا .مادرشوهرم داری؟شوهرتون چی میگه؟

تا دیروز باردار نبودم میگفت وای پنج ساله ازدواج کردی بچه ندارین هنوز پدرشوهرم میگفت گفتم خرج نداریم گفت میدم گفتم کتبی امصا کن من حرف قبول ندارم بعد گفت امصا میکنم یا مادرشوهر میگفت فلانی جلو تو عروسی کرد دوتا بچه داره گفت عروس تو هنوز نداره از زبون خودش بود الکی میگفت فلانی گفته .... یا مادر من پسر نداره میگفت کاش پسر بشه بچه ات وقتی حامله شدم برا پدر مادرتم خوبه بدردشون میخوره از این حرفا حالا که حامله ام یبارم حالم رو نمیپرسن تازه انگار ناراحتن حامله هم شدم زورشون اومده .... بعدم بچه ام دختر شد اونا دنبال پسر بودن

تا دیروز باردار نبودم میگفت وای پنج ساله ازدواج کردی بچه ندارین هنوز پدرشوهرم میگفت گفتم خرج نداریم ...

اینجور ادما دیوانن. مادرشوهر منم چون ما بالای سی سال ازدواج کردیم یک تیکه کنایه هایی میزد.

تا یبار گفت بچه پسر باشه فلان.منم گفتم به قول مادر دوستم، یکی باش خودش وکیل و وزیر که دنبال ادنه نسلش باشه، وگرنه دیگه ادم بیکار و معمولی و سربار همون بهتر نسلش منقرض شه. ینی از اونروز دیگه هرگز چنین حرفی نزده. الان دوساله. جاریمم خلاص شده از دست زخم زبوناش

اینجور ادما دیوانن. مادرشوهر منم چون ما بالای سی سال ازدواج کردیم یک تیکه کنایه هایی میزد. تا یبار ...

اره من دیگه میگم مشکل روانی دارن.... بخدا اینقد رفتارها دارن که برلت بگم تعجب میکنی از حرفاشون اخلاقشون پنج ساله تحملشون کردم ولی من دیگه جواب میدم اولا حواب نمیدادم دیدم فایده نداره حالا جواب میدم مثل خودشون دقیقا....من از خدام بود بچه ام دختر بشه اخه همش چسبیدن به اون جاریم که پسر داره کلا دنبال دختر نیستن 

اینجور ادما دیوانن. مادرشوهر منم چون ما بالای سی سال ازدواج کردیم یک تیکه کنایه هایی میزد. تا یبار ...

بعد وقتی شوهرم گفت دختر پدرشوهرم گفت نه جان خودت به شوهرم بعدم گفت میدیمش به پسر جاریم یعنی منم بهش گفتم من دخترم شوهر نمیدم هنوز بچه ام دنیا نیومده نگاه چه حرفا میزنه اعصتبم خراب میکنه بدجور

2706