2703
2553
عنوان

پدرشوهرم جاریم واذیت میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1359 بازدید | 63 پست

فقط مقاومت

نباید میرفت تا پسره یه جایی میگرفت

برام دعا کنین لطفا🥺🥺🥺خیلی محتاجم به دعا ها و دل های پاکتون🥺🥺🥺دعا کنین مشکلی که دارم حل بشه🥺🥺🥺منم دعا میکنم به حق پنج تن هرچی میخواین خدا بهتون بده🥺🥺🥺(الهم صلی علی محمد واله محمد)❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب از اول نباید خونه مترک رو قبول میکرد

حالا که قبول کرده مجبوره تحمل کنه تا شوهرش از نظر مالی پا بگیره و مستقل بشه

فقط بگو تو این شرایط که یه سقف از خودشون ندارن بچه دار نشه به امید اینکه شرایط بهتر میشه

بچه دار شدن رو موکول کنه به منزل خودشون

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2720

از اول نباید چنین شرایطی رو قبول میکرد...

ما ها که جداییم هرروز اعصاب خوردی و غصه داریم از دستشون چه برسه باهم تو یه خونه کنار هم باشیم

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
اخه چیکار میکنن مثلا؟

مثلا بهش بگی مثل پدر مادرم عزیزی دوست دارم میگه ... باید عملی نشون بدی... بگی مثلا رفتی مسافرت دلمون تنگت شد میگه اگه تنگ شده بود زنگ میزدی.... یا مثلا باهاش بری مهمونی برادرشوهرت به شوهرت بگه ببین چقد خوبه زن گرفتی بعد پدرشوهر میگه همینه که بدبختش کردی ... یا میگه فلانی یبار اومد خونمون طرفامون شیت

2714

خدا کمکش کنه،ولی شما اصلا دخالت نکن هرچیم ازونا میاد پیشت بد میگه فقط سکوت کن و بگو غیبت میشه چیزی نگیم بهترهـ.همین خانوم ک میگی گناه داره و 17 سالشه،چون زخم خورده ازونا،میاد مثه ی زن دنیا دیده همرو رو تو پیاده میکنه،دلت بحال خودت بسوزه نه ب جاری؛

مثلا بهش بگی مثل پدر مادرم عزیزی دوست دارم میگه ... باید عملی نشون بدی... بگی مثلا رفتی مسافرت دلمون ...

وای عین مادرشوهراس که😂😂😂😂

حالا من اگه سفر باشم و زنگ بزنم مادرشوهرم کلا یجوره انگار منو نمیشناسه. ولی بعد یهو میبینی کیک خریده برام تولد گرفته😂🤣حد وسط نداره

تا خدا هست...ناامیدی چرا؟😍🍁😍
2706