1345
1341
عنوان

پدرشوهرم جاریم واذیت میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1005 بازدید | 63 پست

از اول نباید چنین شرایطی رو قبول میکرد...

ما ها که جداییم هرروز اعصاب خوردی و غصه داریم از دستشون چه برسه باهم تو یه خونه کنار هم باشیم

فقط 49 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یک سالگی فرشته کوچولوم                           به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
اخه چیکار میکنن مثلا؟

مثلا بهش بگی مثل پدر مادرم عزیزی دوست دارم میگه ... باید عملی نشون بدی... بگی مثلا رفتی مسافرت دلمون تنگت شد میگه اگه تنگ شده بود زنگ میزدی.... یا مثلا باهاش بری مهمونی برادرشوهرت به شوهرت بگه ببین چقد خوبه زن گرفتی بعد پدرشوهر میگه همینه که بدبختش کردی ... یا میگه فلانی یبار اومد خونمون طرفامون شیت

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350

خدا کمکش کنه،ولی شما اصلا دخالت نکن هرچیم ازونا میاد پیشت بد میگه فقط سکوت کن و بگو غیبت میشه چیزی نگیم بهترهـ.همین خانوم ک میگی گناه داره و 17 سالشه،چون زخم خورده ازونا،میاد مثه ی زن دنیا دیده همرو رو تو پیاده میکنه،دلت بحال خودت بسوزه نه ب جاری؛

مثلا بهش بگی مثل پدر مادرم عزیزی دوست دارم میگه ... باید عملی نشون بدی... بگی مثلا رفتی مسافرت دلمون ...

وای عین مادرشوهراس که😂😂😂😂

حالا من اگه سفر باشم و زنگ بزنم مادرشوهرم کلا یجوره انگار منو نمیشناسه. ولی بعد یهو میبینی کیک خریده برام تولد گرفته😂🤣حد وسط نداره

فقط 29 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💎🖐❤
من یبار اومدم برا جاریم دلسوزی کنم چحور پشت خانواده شوهرم در اومد که نگو بعد من بده شدم توهم ول کن خ ...

اخه خیلی در حقش ظلم میکنن انگار بردشه هزار بار صداش میزنه الکی بلندش میکنه بهش کار میده 

دوستای گلم واسه اینکه نی نی اینبار سالم بیاد بغلم یک صلوات بفرستین
وای عین مادرشوهراس که😂😂😂😂 حالا من اگه سفر باشم و زنگ بزنم مادرشوهرم کلا یجوره انگار منو نمیشناس ...

خاله زنکه مرد گنده.... تازه هرجا بخوام برم میگه ماهم بیایم یا هرجا بخوام خونه بگیرم میگه منم بیام زیر پاتون خونه بگیرم همش در حال اذیت کردن .... 

خاله زنکه مرد گنده.... تازه هرجا بخوام برم میگه ماهم بیایم یا هرجا بخوام خونه بگیرم میگه منم بیام زی ...

وااای خدایا .مادرشوهرم داری؟شوهرتون چی میگه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💎🖐❤
1226
اخه خیلی در حقش ظلم میکنن انگار بردشه هزار بار صداش میزنه الکی بلندش میکنه بهش کار میده 

خب پا نشه. انجام نده. بشینه اتاقش. یکم اونا حساب دسشون بیاد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💎🖐❤
وااای خدایا .مادرشوهرم داری؟شوهرتون چی میگه؟

تا دیروز باردار نبودم میگفت وای پنج ساله ازدواج کردی بچه ندارین هنوز پدرشوهرم میگفت گفتم خرج نداریم گفت میدم گفتم کتبی امصا کن من حرف قبول ندارم بعد گفت امصا میکنم یا مادرشوهر میگفت فلانی جلو تو عروسی کرد دوتا بچه داره گفت عروس تو هنوز نداره از زبون خودش بود الکی میگفت فلانی گفته .... یا مادر من پسر نداره میگفت کاش پسر بشه بچه ات وقتی حامله شدم برا پدر مادرتم خوبه بدردشون میخوره از این حرفا حالا که حامله ام یبارم حالم رو نمیپرسن تازه انگار ناراحتن حامله هم شدم زورشون اومده .... بعدم بچه ام دختر شد اونا دنبال پسر بودن

1364