2733
2734
عنوان

❤️رنگ و لايت مو❤️

69 بازدید | 4 پست

سلام دوستان و خواهراي عزيزم🌷

ميخواستم به اطلاعتون برسونم كه به زودي براي مشتري هايي كه از طريق پيج تشريف ميارن بن تخفيف انواع رنگ و لايت به انتخاب خودشون در نظر گرفته ميشه❤️

همه خدمات من با مواد اصل ايتاليايي و تضمين زيبايي موهاي شما انجام ميشه🌸

به زودي ارتقاء چشم گير كيفيت كار داريم🌸

علاوه بر خدمات رنگ و لايت به تمامي سوالات شما پاسخ خواهم داد و ميتونيد مشاوره داشته باشيد🌹 

عزيزاي دلم مرسي از همراهيتون!

پيج من در اينستاگرام :

@sara.hairbeautyi

شماره همراه:

٠٩٣٣٢٢٧٨٢٦٣

کدوم شهری

من اینستا ندارم میشه نمونع کاراتو اینجا بزاری

آنشرلی هم نشدم یکی ازم بپرسه.  آآنه ه ه  تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت؟؟؟ 😭😭😭😭                      گاهی میپرسند از من  عاشقش هستی هنوز؟؟؟؟بی تفاوت بودنم را  گریه میریزد بهم!☔️    🍁😢😢😢😢

ببخشید برا اموزش چقد میگیرن؟؟من میخوام یاد بگیرم اصفهانم ولی اصلا مث پیج شما پیج کسیو نمیبینم رنگاش ب دل بشینه همشون داخل رنگاشون ایراد هست‌..

بعد از ۳ ماه دوباره عضو شدم😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید برا اموزش چقد میگیرن؟؟من میخوام یاد بگیرم اصفهانم ولی اصلا مث پیج شما پیج کسیو نمیبینم رنگاش ...

سلام عزيزم 

اين كه ميگم واقعا تعريف نيست! سالن هاي اهواز بهترين رنگ كارهارو داره!

خيلي هارو ميشناسم كه نمونه رنگ هاشون با بهترين رنگ كار هاي دنيا هيچ فرقي نميكنه و به همون كيفيت عاليه!

و اكثرا براي آموزش از شهر هاي ديگه تشريف ميارن اهواز.

من به شما پيشنهاد ميكنم براي يادگيري بهتر بياين اينجا

هزينه كلاس ها متفاوته عزيزم

2731