2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چجوری؟علت طلاقت چی بود

باکسی آشناشدم کل گذشته وبدبختیاموفراموشم شد،البته مشکلاتی هم هست ولی خوبیاش بیشترازبدیهاشه،عاشقانه دوسم داره،هزارتا دلیل داشت طلاقم،اولیش بیتوجهی،غرور،بچه ننه،خیانتکار،بدتترازهمه مادرشوهرم وخواهرشوهرم بودن که ازسن کمم سواستفاده میکردن و بی احترامی میکردن وحرف میزاشتن دهن شوهرسابقم وبدبختم کردن،هرچندسخت بود چندبارتامرزطلاق اومدیم ومن پشیمون میشدم ومیگفتم یه راه دیگه روهم امتحان میکنم خوب نشدوبدتتروبدتترشد ودلوزدم بدریا ویدفعه خودمورهاکردم وطلاق خواستم خودشم باورش نمیشد میگفت نمیتونی یروز دوباره بهم زنگ میزنی ولی تونستم خداروشکر وراضیم ازانتخابی که کردم

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
2731
من 19 شوهرم ۲۵ نه حس مرگ دارم

خب زوده جفتتونم بچه اید ولی کلا چون بقیه چیزی نمیدونن این نظر سنجی منطقی نیس اینحا باید زمان بزاری فکر کنی روش ک کودوم راه براتون صلاحه حدایی یا ادامه دادن ما نمیدونیم طرفع شما یخ برخورد میکنه یا عاشق پیشه تشریف داره که؟بنابراین خودت تصمیم بگیر هرجا خستع شدی طنابو بِبُر خودتو راحت کن

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️
2738
خب زوده جفتتونم بچه اید ولی کلا چون بقیه چیزی نمیدونن این نظر سنجی منطقی نیس اینحا باید زمان بزاری ف ...

خودش میگه دوسم داره منم دوسش دارم ولی فقد دوس داشتن که نیس

الان حس خنثی دارم بعدا وقتی رفتیم واسه اقدام به مرگم نزدیک میشم

باکسی آشناشدم کل گذشته وبدبختیاموفراموشم شد،البته مشکلاتی هم هست ولی خوبیاش بیشترازبدیهاشه،عاشقانه د ...

دقيقا عين من هي دارم تلاش ميكنم

خدا هست و خدا هست و خدا هست.....🙏🏻💔

عزیزم من ۱۳ سالی هست که طلاق گرفتم طلاق خیلی خیلی سخته و هم خودم و هم خانواده ام کلی عذاب کشیدیم ولی در کل از طلاقم راضی ام و اینم بگم که مجردم

جانانِ من (مادر عزیزم ⚘)سفر کرد،با او برفت جانم⚘
2706