2726
عنوان

عشق ممنوعه

192 بازدید | 13 پست

سلام  یه آقا پسری از من خوشش اومده  ظاهر دل فریبی داره و آرزوی هر دختریه    ازمن در خواست آشنایی کرد  و از منم هم کوچیکتر هست من قبول نکردم   دوباره  دفعه بعد منو دید و پیشنهادش رو تکرار کرد باز هم قبول  نکردم  و قصد این کار روهم  ندارم  چون  متاهل هستم و زندگیمو دوسدارم  و به همسرم  وفادارم     اگر بازهم  عنوان کرد  چی بگم  چیکار کنم  بگم متاهلم  ؟ یا نیازی به توضیح نیست ؟ مطمینم  بگم بازم  ادامه میده . در ضمن حلقمو تو دستم میبینه هردفه .

این منم (نامفهوم تر از نقاشیهای داوینچی ،تنها تر از فروغ، بیباک تر از فریدون ،صادق تر از هدایت ،مرتد تر از شاهین )😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

همون اول بايد ميگفتي كه متاهلي!!

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800

دوستان عزیز دقت کنید  میگم  حلقمو  دیده دستم بازم  میگه 

این منم (نامفهوم تر از نقاشیهای داوینچی ،تنها تر از فروغ، بیباک تر از فریدون ،صادق تر از هدایت ،مرتد تر از شاهین )😊