2726
عنوان

دارم خفه میشم

292 بازدید | 27 پست

همش عطسه و ابریزش بینی دارم الانم دماغم گرفته دارم خفه میشم قرص حساسیتم میخورم فایده نداره شبا از گرفتگیه بینی نمیتونم با بینی نفس بکشم از راه دهان میتونم که دهنم باید باز باشه شبا نمیتونم بخوابم کلافه ام😞😞

حس اون بچه ای رو دارم که فقط به خاطر اینکه صاحب توپه بازیش میدن...

عنبر نسارا

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

برو دکتر به من آمپول دگزا .قرص ستیریزین .قطره بینی با یه شربت اسمش یادم نیست .راحت میشی شبها راحت میخوابی

گاهی مرگ،فقط جدا شدن روح از بدن نیست                                           دختر باشی و                                                                پدر برود                                                             تو برای همیشه مُردی...
برای باز شدن بینیت قطره نفازولین بینی بگیر ولی شما پولیپ داری و باید بری درمان بشی ولی اگر الان دماغ ...

نه پولیپ ندارم چند شبه اینجوری شدم

حس اون بچه ای رو دارم که فقط به خاطر اینکه صاحب توپه بازیش میدن...
2706