2410
2553
عنوان

توی تهیه ی لیست خرید کمک ام کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 448 بازدید | 58 پست
خوشگلم ابکش پلاستیکی استفاده نکن چون موقع ابکش کردن مواد داغه با پلاستیک واکنش نشون میده و خیلی برای ...

عزیزم اونجا خوابگاهه خونه نیست ک من خیلیارو دیدم ک با خودشون حتی قاشق چنگالم نیاورده بودن ولی چشم امسال برا خودم ی ابکش استیل میخرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

اول از همه یه تشت ببر واسه لباس شستن و گیره رخت تا دلت بخواد گیره ها رو کش میرن من چون اونجا زندگی میکردم ‌و خونه نمیرفتم مجبور بودم تمام کارهام و اونجا انجام بدم ولی اگه هر هفته میری خونه میتونی لباس کمتر بشوری دمپایی رو فرشی حتما ببر . ملافه . پتو . اتو . حوله لباسی هم ببر چون راحت تری . سشوار . قابلمه . ماهیتابه . قاشق . کتری . قوری . لیوان . کیسه فریزر هم یه بسته ببر . تونستی یه جاکفشی پلاستیکی هم بخر ببر اونجا همه کفشا ول شده وسط اتاق حداقل نظم بدی به اتاق 

عزیزم اونجا خوابگاهه خونه نیست ک من خیلیارو دیدم ک با خودشون حتی قاشق چنگالم نیاورده بودن ولی چشم ام ...

سلامتی که خونه و خوابگاه نمیشناسه عزیزم

اره منم از این موردا زیاد دیدم کسایی دیدم ک لباس هم با خودشون نمیاوردن و لباسای دوستاشونو میپوشیدن برای غذا هم هی این اتاق و اون اتاق پلاس بودن

ولی ما قراره به خودمون اهمیت بدیم دیگه مگه نه

البته من درسم تموم شده فارغ التحصیل ارشد روانشناسی

ولی بهترین دوران زندگیم زمانی بود ک خوابگاه بودم

خییییلی قدرشو بدونین خیییییلی زیاد چون بعدا واقعا دلتون تنگ میشه

اول از همه یه تشت ببر واسه لباس شستن و گیره رخت تا دلت بخواد گیره ها رو کش میرن من چون اونجا زندگی م ...

مگه خوابگاه ها جاکفشی ندارن.بابا منم خوابگاهیم جاکفشی و بندرخت داریم روفرشی و سطل اشغال و اینارو دیگ میدن ک فقط باید وسیله های شخصیشو ببره تازه خوابگاه ما میز ناهارخوردی و صندلی هم داره 

2714

بنظرتون حوله لباس بهتره یا استخری؟ 

من ست کامل خریدم اما میگم اونجا ک توی اتاق نمیبرم حوله رو باید همون حموم لباس بپوشم پس لباسی به دردم نمیخوره از یه طرفم دلم میگه ببرم 

نمیدونم

سلامتی که خونه و خوابگاه نمیشناسه عزیزم اره منم از این موردا زیاد دیدم کسایی دیدم ک لباس هم با خودش ...

منم خودم از اون ادمام که همه چی با خودم میبرم یعنی هرچیزی که تو خونمون هست مخصوصن خوراکی من تو خوابگاه دارم همیشه هم خودم غذا درست میکنم ولی بخدا دوستم ن از سلف غذا میگرفت ن از خونه چیزی میاورد همش داشت سوسیس و تخم مرغ میخورد

مگه خوابگاه ها جاکفشی ندارن.بابا منم خوابگاهیم جاکفشی و بندرخت داریم روفرشی و سطل اشغال و اینارو دیگ ...

نه والا ما که کوفتم نداشتیم داخل اتاق فقط یه یخچال بود و یه موکت و تخت همین 

بنظرتون حوله لباس بهتره یا استخری؟  من ست کامل خریدم اما میگم اونجا ک توی اتاق نمیبرم حوله رو ...

من کسیو ندیدم تو خوابگاه لباسی داشته باشه همه استخری داشتن من خودمم دوتا حوله استخری دارم باخودم

بنظرتون حوله لباس بهتره یا استخری؟  من ست کامل خریدم اما میگم اونجا ک توی اتاق نمیبرم حوله رو ...

نه من حوله لباسی استفاده میکردم اینقد در حموم و میزدن که زود بیا وقت نمیشد لباس بپوشی میومدم داخل اتاق لباس تنم میکردم 

2706