2726
عنوان

توی تهیه ی لیست خرید کمک ام کنید

448 بازدید | 58 پست

سلام 

فردا میرم واس خوابگاه وسایل پلاستیکی بگیرم (ترم ۲ ام اما ترم قبلی خوابگاه نبودم)

چه لوازمی لازمن کلا؟😓😓😓😓

اول لیست تهیه کن چیا هست بعد لیست تهیه کن چیا میخوای

برام دعا کنین لطفا🥺🥺🥺خیلی محتاجم به دعا ها و دل های پاکتون🥺🥺🥺دعا کنین مشکلی که دارم حل بشه🥺🥺🥺منم دعا میکنم به حق پنج تن هرچی میخواین خدا بهتون بده🥺🥺🥺(الهم صلی علی محمد واله محمد)❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم خوابگاهیم گلی 

تشت میخای برا لباس شستن ی سبد ک من دارم برا وسایل حمومم ک توش شامپو و اینارو گزاشتم

اگ عادت ب نشستن تو حموم داری صندلی برا حموم

اگ اشپزی میکنی ابکش برنج ی چندتا ظرف دردار برای غذای اضافه اومدن کاسه پلاستیکی برای سالاد یا میوه و این چیزا و ی سبد مسافرتی که خوردنیاتو یا ظرفاتو توش بزاری ک من دوتا دارم من فقط همینا یادم اومد

تشت - چهارپایه- بند رخت

از این ظرفا که ابکشم بهش وصله هم از خود ظرف استفاده میشه هم ابکش

یه چندتا ظرف فریزری در دار برای نگه داری از باقی مونده غذاها تو یخچال یا حتی بردن میوه یا تنقلات و غذا به دانشگاه

سینی پلاستیکی

همینا به ذهنم رسید

منم خوابگاهیم گلی  تشت میخای برا لباس شستن ی سبد ک من دارم برا وسایل حمومم ک توش شامپو و اینار ...

خوشگلم ابکش پلاستیکی استفاده نکن چون موقع ابکش کردن مواد داغه با پلاستیک واکنش نشون میده و خیلی برای سلامتی خطرناکه

برای ابکش کردن مواد غذایی داغ ابکش فلزی استفاده کن

ابکش پلاستیکی برای میوه و شستن سبزیجات مناسبه

2706