1345
1341
عنوان

توی تهیه ی لیست خرید کمک ام کنید

392 بازدید | 58 پست

سلام 

فردا میرم واس خوابگاه وسایل پلاستیکی بگیرم (ترم ۲ ام اما ترم قبلی خوابگاه نبودم)

چه لوازمی لازمن کلا؟😓😓😓😓

اول لیست تهیه کن چیا هست بعد لیست تهیه کن چیا میخوای

اگه از نظر دینی با حرف من مشکل داری ریپلای نکن چون هیچ علاقه ای به افکار پوسیده ندارم مجبور میشم جوابتو بدم دلت میشکنه😉حتی شما دوست عزیز

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350

منم خوابگاهیم گلی 

تشت میخای برا لباس شستن ی سبد ک من دارم برا وسایل حمومم ک توش شامپو و اینارو گزاشتم

اگ عادت ب نشستن تو حموم داری صندلی برا حموم

اگ اشپزی میکنی ابکش برنج ی چندتا ظرف دردار برای غذای اضافه اومدن کاسه پلاستیکی برای سالاد یا میوه و این چیزا و ی سبد مسافرتی که خوردنیاتو یا ظرفاتو توش بزاری ک من دوتا دارم من فقط همینا یادم اومد

تشت - چهارپایه- بند رخت

از این ظرفا که ابکشم بهش وصله هم از خود ظرف استفاده میشه هم ابکش

یه چندتا ظرف فریزری در دار برای نگه داری از باقی مونده غذاها تو یخچال یا حتی بردن میوه یا تنقلات و غذا به دانشگاه

سینی پلاستیکی

همینا به ذهنم رسید

منم خوابگاهیم گلی  تشت میخای برا لباس شستن ی سبد ک من دارم برا وسایل حمومم ک توش شامپو و اینار ...

خوشگلم ابکش پلاستیکی استفاده نکن چون موقع ابکش کردن مواد داغه با پلاستیک واکنش نشون میده و خیلی برای سلامتی خطرناکه

برای ابکش کردن مواد غذایی داغ ابکش فلزی استفاده کن

ابکش پلاستیکی برای میوه و شستن سبزیجات مناسبه

1226
خوشگلم ابکش پلاستیکی استفاده نکن چون موقع ابکش کردن مواد داغه با پلاستیک واکنش نشون میده و خیلی برای ...

عزیزم اونجا خوابگاهه خونه نیست ک من خیلیارو دیدم ک با خودشون حتی قاشق چنگالم نیاورده بودن ولی چشم امسال برا خودم ی ابکش استیل میخرم

اول از همه یه تشت ببر واسه لباس شستن و گیره رخت تا دلت بخواد گیره ها رو کش میرن من چون اونجا زندگی میکردم ‌و خونه نمیرفتم مجبور بودم تمام کارهام و اونجا انجام بدم ولی اگه هر هفته میری خونه میتونی لباس کمتر بشوری دمپایی رو فرشی حتما ببر . ملافه . پتو . اتو . حوله لباسی هم ببر چون راحت تری . سشوار . قابلمه . ماهیتابه . قاشق . کتری . قوری . لیوان . کیسه فریزر هم یه بسته ببر . تونستی یه جاکفشی پلاستیکی هم بخر ببر اونجا همه کفشا ول شده وسط اتاق حداقل نظم بدی به اتاق 

1364