2737
2734
عنوان

از ترس دیگه موهامم شونه نمیکنم

733 بازدید | 40 پست

بچه ها موهای من قبلا پرپشت بود خییییلی طوری که تو دوتا دست جا نشه الان وحشتناک ریزش داره طوری که منی که هروز حموم بودم و موهامو سه بار شونه میکردم الان سه روزه از ترس اینکه موهام کمتر نشه نرفتم و شونه نکردم 

لطفا هرچیو میدونید بهم بگید البته اگه جواب گرفتید 

واقعا اعتماد به نفسم  خیلی کم شده مامانم انقدر شدید موهام میریزه که گریه واسم میکنه چیکار کنم دکترم رفتم چهارصد تومن خرج داروهام شد نتیجه نگرفتم امشبم واسه اولین بار دارم قرص زینک پلاس و میخورم لطفا هرکس میدونه بگه 😢😢😢😞😞😭😭😭😭😭😭 

تازه وارد نیستم   کاربریم مال سال نود و هفته امروز تاریخ هیجده نود و هشت کاربری قبلیم تعلیق شد با یه اکانت دیگه اومدم .......  خانه ات را باد برد توهنوووووووووووووووووووزم نگران وزش باد,در موی منی؟؟؟؟!!!                                                            گفتند که او عااااااشق گیسووووی بلند است......... موی من از عصر همان روز بلند است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من اینجور بودم مامانم رفت به دکتر دارو خونه گفت یه شامپو خوب فرانسوی داد تو همون یه هفته خوب شدم دیگه ریزش نداشتم.. اسمش یادم نیست 

وقتی یه نفر میخاد با حرفاش ناراحتتون کنه خونسرد باشید و آرامشتون رو بهم نریزید اون هدفش بهم ریختن آرامش و اعصاب شماست پس نباید این اجازه رو بهش داد..
2738

پیش دکتر برو شاید ویتامین یا آهن یا زینک کم داری

پیاز قرمز خام مصرف کن برای مو خیلی خوبه

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

استئوکر بخور کلسیم و ویتامین د هستس تو بارداری دکتر. به من داد جلوی ریزش مو رو میگیره

اگرم پیدا نکردی زینک پلاس میگن خوبه

ویتامین ب۱۲ هم خوبه

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
خوب دکتر چی گفت؟ کمبود ویتامین داری؟ مشکل هورمونی داری؟ زینکو ک اکثر خانوما باید بخورن

هیچی نگف فقط ویتامین دی بدنم ۱۵بود که بهم قرص داد

تازه وارد نیستم   کاربریم مال سال نود و هفته امروز تاریخ هیجده نود و هشت کاربری قبلیم تعلیق شد با یه اکانت دیگه اومدم .......  خانه ات را باد برد توهنوووووووووووووووووووزم نگران وزش باد,در موی منی؟؟؟؟!!!                                                            گفتند که او عااااااشق گیسووووی بلند است......... موی من از عصر همان روز بلند است

دقیقا منم از ریزش زیاد موهام یک سوم شده از ترس کمتر حموم میرم شونه هم که اصلا ، انقدر کمه که با انگشتای دستم شونه میشه ، ۴ ساله دکتر میرم تونیک مو و کلسیم زینک داده البته قرصمو مرتب نمیخورم ولی محلول مو رو میزنم

منم مثه توام خیلی میریزه موهام

واقعا؟؟ چیکار میکنی😢😢

2706