2703
2553
عنوان

بگین من حق دارم از این موضوع ناراحت بشم یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 722 بازدید | 65 پست
از اول اخلاقم همین بود. نه که فکر کنی همیشه خوشیم و بحث نمیشه. من دیر عصبانی میشم ولی بشم واویلااااا ...

اما من خیلی زود عصبی میشم دیگه هم تحمل این زندگی رو ندارم. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت
یعنی اگه یه کدوم از زن و مرد یه شب جایی بمونن و اون طرف راحت قبول کنه این یعنی بهش وابسته نیست یا فک ...

نه گلم. چرا وابستگی و اینا اخه. خب به زنش فرصت داده راحت باشه. باور کن من زنی رو میشناسم ۱۲ساله ازدواج کرده ارزو داره یک شب خونه مادرش بخوابه. تو جمع میگه از عشقه شوهرم اینطوره، ولی پیش ماها اعتراف میکنه که شوهرش شکاکه.

واقعا دلیلی نداره حالا ماهی یبار زن یا مرد برن خونه مادر یا پدر. چی میشه مگه. یا حالا دوستشون. همیشگی که نیست. مثلا برای یکی ممکنه سالی یبار پیش بیاد

تا خدا هست...ناامیدی چرا؟😍🍁😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
اخه من غرغرو نیستم. خودم یک وقتایی میگم برو اینجا اونجا. یچیزایی ام میبینم ، بروی خودم نمیارم.میگه ...

اره بابا مردم ادمه باید یه وقتایی خیلی کم بزاریم جایی بره ..البته جایی که مطعنیم ... من تا به شوهرم گفتم نمیام خوشحالللل گفت پس منم میرم خونه فلانی گفتم باشه برو .... اخه تنهایی مراسم نمیره بد دوستش باهم میرن .... منم خیلی خوشحال شدم

بی فایدست شوهرم نمیاد. 

خودت برو که زیاد حساس نباشی و زود عصبانی نشی.

ما تحصیل کرده ایم ،کلا قشر ماهارو میگم. ولی یک حرفی مادربزرگم میزد خدابیامرز، الان نتیجه همه حرفای مشاورام همینه.

" مردا کلا زود چیزایی یادشون میره، زن که حساس باشه و غر بزنه و گیر بده، فقط خودشو پیر میکنه و از قیافه میندازه و حرمت خودشو میشکنه" والا راست میگفت

تا خدا هست...ناامیدی چرا؟😍🍁😍
خودت برو که زیاد حساس نباشی و زود عصبانی نشی. ما تحصیل کرده ایم ،کلا قشر ماهارو میگم. ولی یک حرفی م ...

آره منم دارم مریض میشم تفاهم نداریم نه عزیزم تنهایی مشاوره رفتن فایده نداره رفتم گفته باید خودشم بیاری 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت
2714
احتمالا از شوهرت محبت زیاد دیدی نمیفهمی من چی میگم. 

منم دوست داشوم شوهرم بگه نههههه شب بیا خونه پیش خودم ...ولی نگفت منم به یه ور بچم حساب کردم خوشحال و شاد خوابیم

یعنی اگه یه کدوم از زن و مرد یه شب جایی بمونن و اون طرف راحت قبول کنه این یعنی بهش وابسته نیست یا فک ...

منم مثل توام و ناراحت میشم دوست دارم بگه نه بمون پیشم ولی فهمیدم مردها مثل ما وابسته نیستن و گاهی خلوتو تنهایی رو دوست دارن.

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2706