2726
عنوان

بگین من حق دارم از این موضوع ناراحت بشم یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 722 بازدید | 65 پست

من شب تاسوعا به شوهرم گفتم خونه مادرم میخوابم گفت زودتر میگفتی منم خونه دوستم میموندم .شب عاشورا هم گفتم امشبم خونه مادرم میمونم گفت باشه منم خونه دوستم میمونم ....زن دوستش رفته خونه مادرش شهرستان .....اوولین بار بعد سه سال بود که جدا میخوابیدیم نه من ناراحت شدم نه اون ....من خوشحالم شدم که یه شب به یاده مجردیش با رفیقشه .....منم خونه مادرم راحت خوابیم ....والا شوهرم همیشه میگه تو خیلی خوبی الان با این تاپیکت فهمیدم شوهرم حق داره اینجور میگه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من شب تاسوعا به شوهرم گفتم خونه مادرم میخوابم گفت زودتر میگفتی منم خونه دوستم میموندم .شب عاشورا هم ...

چرا متوجه صحبتم نمیشد درک نمیکنید میگم کاش یه بار گفته بود نه نرو پیش من باش تا هستم صبح که رفتم برو. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت
من شب تاسوعا به شوهرم گفتم خونه مادرم میخوابم گفت زودتر میگفتی منم خونه دوستم میموندم .شب عاشورا هم ...

برا منم پیش اومده. من ر۴تم با دوستام دورهمی شب موندم. اونم رفته خونه بابام یا باباش . چی میشه مگه. ولی دقیقا شوهر منم میگه تو خیلی خوبی عیال😂

تا خدا هست...ناامیدی چرا؟😍🍁😍
برا منم پیش اومده. من ر۴تم با دوستام دورهمی شب موندم. اونم رفته خونه بابام یا باباش . چی میشه مگه. و ...

از چه لحاظ میگه خوبی از این لحاظ که اجازه دادید بمونه؟ 

4 سال از عقدم و دو سال و نیم از عروسیم میگذره. 

کم کم درست میشه. یکم ببین چی ارومش میکنه، چی بیشتر دوست داره. ببینه تو اهل محبتی ،اونم بدنبال مهربدنی و خوشحال کردنت میفته

از چه لحاظ میگه خوبی از این لحاظ که اجازه دادید بمونه؟ 

اخه من غرغرو نیستم. خودم یک وقتایی میگم برو اینجا اونجا.

یچیزایی ام میبینم ، بروی خودم نمیارم.میگه دوستام انقدر گلایه میکنن از زندگیشون همش بحث و جدل دارن. اونا حرف میزنن من قدرتو هی بیشتر میدونم

کم کم درست میشه. یکم ببین چی ارومش میکنه، چی بیشتر دوست داره. ببینه تو اهل محبتی ،اونم بدنبال مهربدن ...

یعنی اگه یه کدوم از زن و مرد یه شب جایی بمونن و اون طرف راحت قبول کنه این یعنی بهش وابسته نیست یا فکر من غلطه؟ 

اخه من غرغرو نیستم. خودم یک وقتایی میگم برو اینجا اونجا. یچیزایی ام میبینم ، بروی خودم نمیارم.میگه ...

خوبه که اینطوری

خوبه که اینطوری

از اول اخلاقم همین بود. نه که فکر کنی همیشه خوشیم و بحث نمیشه. من دیر عصبانی میشم ولی بشم واویلاااااا. اما دیگه اونم راهشو یافته و حل و فصل میکنیم. هیچکس نمیتونه مثل خود ادم به ادم کمک کنه

چرا متوجه صحبتم نمیشد درک نمیکنید میگم کاش یه بار گفته بود نه نرو پیش من باش تا هستم صبح که رفتم برو ...

چرا بچه گانه رفتار میکنی خودت به شوهرت گفتی الانم ناراحتی.... مگه بچه شیر خواره که وابستت باشه ادم خسته سرش رو بالشت بره میخابه ... دیگه بیاد بگه نه پیشم بمون و این حرفا چیه .... 

چرا بچه گانه رفتار میکنی خودت به شوهرت گفتی الانم ناراحتی.... مگه بچه شیر خواره که وابستت باشه ادم خ ...

احتمالا از شوهرت محبت زیاد دیدی نمیفهمی من چی میگم. 

2706