1373
1341
عنوان

بگین من حق دارم از این موضوع ناراحت بشم یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 682 بازدید | 65 پست
کم کم درست میشه. یکم ببین چی ارومش میکنه، چی بیشتر دوست داره. ببینه تو اهل محبتی ،اونم بدنبال مهربدن ...

یعنی اگه یه کدوم از زن و مرد یه شب جایی بمونن و اون طرف راحت قبول کنه این یعنی بهش وابسته نیست یا فکر من غلطه؟ 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت
اخه من غرغرو نیستم. خودم یک وقتایی میگم برو اینجا اونجا. یچیزایی ام میبینم ، بروی خودم نمیارم.میگه ...

خوبه که اینطوری

خوبه که اینطوری

از اول اخلاقم همین بود. نه که فکر کنی همیشه خوشیم و بحث نمیشه. من دیر عصبانی میشم ولی بشم واویلاااااا. اما دیگه اونم راهشو یافته و حل و فصل میکنیم. هیچکس نمیتونه مثل خود ادم به ادم کمک کنه

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💎🖐❤

اگر به دنبال کاهش وزن هستین 

با کورکومین با سرعت بیشتری وزن کم کن

چرا متوجه صحبتم نمیشد درک نمیکنید میگم کاش یه بار گفته بود نه نرو پیش من باش تا هستم صبح که رفتم برو ...

چرا بچه گانه رفتار میکنی خودت به شوهرت گفتی الانم ناراحتی.... مگه بچه شیر خواره که وابستت باشه ادم خسته سرش رو بالشت بره میخابه ... دیگه بیاد بگه نه پیشم بمون و این حرفا چیه .... 

چرا بچه گانه رفتار میکنی خودت به شوهرت گفتی الانم ناراحتی.... مگه بچه شیر خواره که وابستت باشه ادم خ ...

احتمالا از شوهرت محبت زیاد دیدی نمیفهمی من چی میگم. 

1350
از اول اخلاقم همین بود. نه که فکر کنی همیشه خوشیم و بحث نمیشه. من دیر عصبانی میشم ولی بشم واویلااااا ...

اما من خیلی زود عصبی میشم دیگه هم تحمل این زندگی رو ندارم. 

یعنی اگه یه کدوم از زن و مرد یه شب جایی بمونن و اون طرف راحت قبول کنه این یعنی بهش وابسته نیست یا فک ...

نه گلم. چرا وابستگی و اینا اخه. خب به زنش فرصت داده راحت باشه. باور کن من زنی رو میشناسم ۱۲ساله ازدواج کرده ارزو داره یک شب خونه مادرش بخوابه. تو جمع میگه از عشقه شوهرم اینطوره، ولی پیش ماها اعتراف میکنه که شوهرش شکاکه.

واقعا دلیلی نداره حالا ماهی یبار زن یا مرد برن خونه مادر یا پدر. چی میشه مگه. یا حالا دوستشون. همیشگی که نیست. مثلا برای یکی ممکنه سالی یبار پیش بیاد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💎🖐❤
اما من خیلی زود عصبی میشم دیگه هم تحمل این زندگی رو ندارم. 

الهههی. برو مشاوره. خیلی کمک کنندس. دختر خاله من رفته خیلی راضیه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💎🖐❤
اخه من غرغرو نیستم. خودم یک وقتایی میگم برو اینجا اونجا. یچیزایی ام میبینم ، بروی خودم نمیارم.میگه ...

اره بابا مردم ادمه باید یه وقتایی خیلی کم بزاریم جایی بره ..البته جایی که مطعنیم ... من تا به شوهرم گفتم نمیام خوشحالللل گفت پس منم میرم خونه فلانی گفتم باشه برو .... اخه تنهایی مراسم نمیره بد دوستش باهم میرن .... منم خیلی خوشحال شدم

1376
بی فایدست شوهرم نمیاد. 

خودت برو که زیاد حساس نباشی و زود عصبانی نشی.

ما تحصیل کرده ایم ،کلا قشر ماهارو میگم. ولی یک حرفی مادربزرگم میزد خدابیامرز، الان نتیجه همه حرفای مشاورام همینه.

" مردا کلا زود چیزایی یادشون میره، زن که حساس باشه و غر بزنه و گیر بده، فقط خودشو پیر میکنه و از قیافه میندازه و حرمت خودشو میشکنه" والا راست میگفت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💎🖐❤
اره بابا مردم ادمه باید یه وقتایی خیلی کم بزاریم جایی بره ..البته جایی که مطعنیم ... من تا به شوهرم ...

دقیقا. ادم باید حد تعادل رو نگهداره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💎🖐❤
خودت برو که زیاد حساس نباشی و زود عصبانی نشی. ما تحصیل کرده ایم ،کلا قشر ماهارو میگم. ولی یک حرفی م ...

آره منم دارم مریض میشم تفاهم نداریم نه عزیزم تنهایی مشاوره رفتن فایده نداره رفتم گفته باید خودشم بیاری 

احتمالا از شوهرت محبت زیاد دیدی نمیفهمی من چی میگم. 

منم دوست داشوم شوهرم بگه نههههه شب بیا خونه پیش خودم ...ولی نگفت منم به یه ور بچم حساب کردم خوشحال و شاد خوابیم

1226
منم دوست داشوم شوهرم بگه نههههه شب بیا خونه پیش خودم ...ولی نگفت منم به یه ور بچم حساب کردم خوشحال و ...

عاشقتوونم 😂😂😂یه ور بچم عالیبود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💎🖐❤
یعنی اگه یه کدوم از زن و مرد یه شب جایی بمونن و اون طرف راحت قبول کنه این یعنی بهش وابسته نیست یا فک ...

منم مثل توام و ناراحت میشم دوست دارم بگه نه بمون پیشم ولی فهمیدم مردها مثل ما وابسته نیستن و گاهی خلوتو تنهایی رو دوست دارن.

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
1339