2703
2553
بله الان یازده روزشه فقط سایز صفر خریدم با سایز یک  منم فکر میکردم صفر کوچیکی میشه پسرم ریزه ...

چند کیلو بود نی نی؟

آنچه دلم خواست نه آن ميشود ... هرچه خدا خواست همان ميشود...
من اصلا صفرnew born نخریدم همه رو صفر تا سه خریدم میترسم بزرگ باشه براش

اره اونا بزرگ میشن - سایز صفر بگیرین جنسش خیلی خوب نبود هم مهم نیست  دو سه هفته تنش میشه 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سایز صفر نگیر من برا بچه اولم صفر گرفتم زود کوچیک شد به نظرم ۱ بگیر من که برا بچه دومم فقط سایز یک میگیرم که تا چند ماهی میره سایز ۲ هم که از ۳,۴ ماهگی قابل استفاده ست اونو بعدا میگیرم,من تا الان ۳دست بلوز شلوار گرفتم میخام ۳تا دیگه بگیرم,۲تا بادی,۲تا سرهمی گرفتم یکی دیگه هم میگیرم سرهمی زود کوچیک میشه,تاپ رکابی و شلوار یکی میگیرم چون پاییز بدنیا میاد,یه دست هم تاپ شورت عینکی

بابا دلتنگتم....
سایز صفر نگیر من برا بچه اولم صفر گرفتم زود کوچیک شد به نظرم ۱ بگیر من که برا بچه دومم فقط سایز یک م ...

من اصلا صفر نخریدم

همه اش میگم نکنه لباساش بهش بزرگ باشه

همه رو صفر تا سه خریدم

2720
سایز صفر نگیر من برا بچه اولم صفر گرفتم زود کوچیک شد به نظرم ۱ بگیر من که برا بچه دومم فقط سایز یک م ...

چون سرده همه بادی ها رو آستین بلند خریدم

زیر سرهمی باید بادی بپوشن؟

من سایز ۰ دوتا خریدم سرهمی بود سایز ۱  سه چهارتا سایز ۲ سه چهارتا گفتم بعد هروقت میخرم براش دیگ خودشم هست سایزش میکنیم

از زمانی که تو را بین خلایق دیدم مثل یک فاتح مغرور به خود بالیدم
2714

سایز ها واقعا مسخرس باید چشمی بخری! 

من یه 20 تیکه خارجی گرفتم واسه بیمارستان سایز 0

یه 5 تیکه ایرانی گرفتم سایز 1

سایز 1 قشششنگ دو سایز کوچیک تره از صفر 😐 

بادی هم سه تا  0تا 3 ماه.... سه تا 3 تا 6 ماه گرفتم، رو هم میذارمشون دقییییقا اندازه هم هستن همشون

فقط دو دست لباس سایز 2 گرفتم از بقیه بزرگ تر هستن یکم!  اینام تیکه ای بود اما جنسش عالیه، قیمت بلوز دکمه دارش 28... شلوارش 22... بادی 26 و... 

دیگه ترجیح دادم نخرم، بعد انشاالله کم کم... 

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️