2726
عزیزم بر توی فون همون عکس گوشی تلفن که برای تماسهاست. بعد شماره مورد نظر روش بزن. یه علامت تعجب سمت ...

عزیزم  اینو منظورم نبود ، یه هیستوری میاد که لیست کل تماسها و شماره هایی که پیام فرستادیم رو پیاده، حتی اگه شماره ای پاک شده باشه توی اون هیستوری نشون داده میشه ، اونو میخوام بدونم چجوریه

خدای مهربونم ، بخاطر همه اتفاقهای خوبی که به زودی واسم رقم میزنی ممنونم ! من به تو و توانایی هات ایمان دارم ، پس نگران هیچ چیز نیستم ! خودم و بدستت سپردم مواظبم باش😘 

خانما متاسفانه منم رفتم تو گوشیم دیدم شوهرم ی شماره رو تو لیست سیاه قرار داده ک اسمشو تو گوشیم ندارم .

و ی شماره دیگه ک حذف شده ولی هیچ پیامی ازش ن یومده بنظرتون فردا زنگ بزنم بشماره ها ببینم چیه؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خانما متاسفانه منم رفتم تو گوشیم دیدم شوهرم ی شماره رو تو لیست سیاه قرار داده ک اسمشو تو گوشیم ندارم ...

نمیدونم چی بگم ولی نه زیاد بدبین باش نه زیاد ساده بگیر 

من یبار تو گوشی شوهرم یه اسم:یکتا دیدم با گوشی خودم زنگ زدم یه مرد جلفه بود

استرس گرفته بودم نکنه دیگه هی زنگ بزنه و ول نکنه تو نگو یکتا فامیلی یارو بوده

دوران نامزدی برای دختران چه دورانی است؟دورانی که هیچ کس مخارجتو به عهده نمیگیره ، ولی سر اینکه کی اختیاردارته دعواس😐😂😅
همشو پاک مکردی  😂😂😂

خخخ نمیشد میفهمید اخه گوشیش دست شوهرم امانت بود خودش جایی گرفتار بود

دوران نامزدی برای دختران چه دورانی است؟دورانی که هیچ کس مخارجتو به عهده نمیگیره ، ولی سر اینکه کی اختیاردارته دعواس😐😂😅
2728
بچه ها اگه کسی رو توی تل. گرام بلاک کنیم  میشه پیام هاش رو بخونیم؟

خیر اگه از بلاک هم درش بیاری کلا پی ویش هم میپره