2410
2553
عنوان

خواهرم از وقتی باردار شدم تا الان دلمو با حرفاش له کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 1246 بازدید | 64 پست

ایندفعه با جدیت بگو باشه همه خوبهای دنیا ماله تو فقط بیخیال من شو.اینطور بگی دست از سرت برمیداره.سکوتتوت چیه تو این شرایط باشه خواهر وقتی درک.ندارن زن حامله خودش سیستم عصبی بهم ریخته هست یکی دیگه بغل گوش وز وز کنه دیگه خونش حلاله😂

عزیزم منم خواهرم گاهی راجع ب قیافه بچم میگف من خودم سفیدم و شوهرم و خانواده ش سبزه هی بروم میاوردک اگ ب فلانی بره و...هی میگف فک کن اینم یکی میشه مث بابابزرگ پدریش یا یکی میشه مث یاسین ک پسرخواهرشوهرمه و سبزه دلم خیلی میشکست خیلی اما پسرم ک دنیا اومد پوستش و چشماش بخودم رفته و الان همش میگ چ نازه توکلت علی الله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چندبار دادم الان دیگه خسته شدم

اون میخواد اعصابتو خرد کنه، چارش فقط اینه بسوزونیش، وقتی اینجور میگه بلند بلند بخند مسخرش کن، بگو خیلی بانمک میشه قیافت وقتی اینجوری میکی، یه چیزی پیدا کن بگو خلاصه که بفهمه مسخره میکنیش

دخترم اگر عاشق شد...حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم!!   میدانی؟؟   اگر انتخابش هم نادرست باشد  رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است  که سالها با مردی زندگی کند و عقده  گرفتن دستهای عشقش پیرش کند!
2720
سلام شما چند وقته سرکلاژ شدی؟ استراحتت در چه حده؟

هفته ۲۰ سرکلاژ شدم ؛ الان ۳۴ هفته ام 

۳۸ هفته تاریخ زایمانمه البته سز یا طبیعیش‌معلوم نیس چون دیابت بارداری هم گرفتم دکترم میگه ریسک نمیکنم ییشتر بمونی 

الانم استراحت مطلق نیستم ولی کار خاصی هم نمیکنم بیشتر دراز کشیدم واسه غذا خوردنو اینا پامیشم ؛ دوهفته یه بار پرولوتون میزنم ؛ هفته ای دو تا شیاف 

ولی واقعا دیگه خسته شدم ؛ دلم میخاد بدون استرس و استراحت زندگی‌کنم از اولش خیلی سختی کشیدم 😭😭😭

گر نگهدار من انست که من میدانم ؛ شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 🤰🤰🤰
عزیزم منم خواهرم گاهی راجع ب قیافه بچم میگف من خودم سفیدم و شوهرم و خانواده ش سبزه هی بروم میاوردک ا ...

خواهرت اون موقع خودش بچه داشت؟

میشه برای خوشبخت شدنم صلوات بفرستین؟
هفته ۲۰ سرکلاژ شدم ؛ الان ۳۴ هفته ام  ۳۸ هفته تاریخ زایمانمه البته سز یا طبیعیش‌معلوم نیس چون ...

منم دقیقا همین چیزایی که گفتی منتها سرکلاژ من رو باز کردن بیمارستان بستری بودم تازگی فکر میکردن زایمان میکنم امپول ریه هم زدن

2714
منم دقیقا همین چیزایی که گفتی منتها سرکلاژ من رو باز کردن بیمارستان بستری بودم تازگی فکر میکردن زایم ...

چرا باز کردن ؟؟؟ باز کردنش درد داشت ؟؟؟ من استرس دارم واسه باز کردنش 

هرچی به دکترم میگم منو سز کن میگه تا جایی‌که بشه طبیعی 

گر نگهدار من انست که من میدانم ؛ شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 🤰🤰🤰
اره دوتابچه سفیدوخوشگل فکرشم نمیکرد بچه منم خوشگل باشه فک میکرد قراره مث خانوادهدشوهرن باشه اما من ت ...

اه عجب خواهر بی فکری 

اه عجب خواهر بی فکری 

دقیقا همش میگف وای فک کن اینم یکی پیشه مث فلانی من فقط سکوت میکردم و اصلا ناراحت نبودم بچم حتی اگ سیاه ترین بود برای من زیباترینه بذابچت دتیا بیاد میفهمی

چرا باز کردن ؟؟؟ باز کردنش درد داشت ؟؟؟ من استرس دارم واسه باز کردنش  هرچی به دکترم میگم منو س ...

منم طبیعی اصلا هم ترس ندارم،باز کردنش هم بستگی به تحمل درد بدنت داره اما اگه بتونی شل بگیری زیاد درد نداره

دقیقا همش میگف وای فک کن اینم یکی پیشه مث فلانی من فقط سکوت میکردم و اصلا ناراحت نبودم بچم حتی اگ سی ...

منم زیاد میشنوم ازین حرفا مامانمم میگه فکرکن بچم زشت بشه چقد اذیت میشه از تبعیض دلم براش میسوزه این از وضه حاملگیم این از....

2706