2703
2553
عنوان

خواهرم از وقتی باردار شدم تا الان دلمو با حرفاش له کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 1246 بازدید | 64 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

استارتر یه سوال، چرا جوابشو نمیدی؟

دخترم اگر عاشق شد...حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم!!   میدانی؟؟   اگر انتخابش هم نادرست باشد  رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است  که سالها با مردی زندگی کند و عقده  گرفتن دستهای عشقش پیرش کند!
2456
میدونه من کل بارداری اشک ریختم و ترس ازینکه بچه دستگاه نره هی میومد جلو من بچه هاشو میبوسید میگفت خد ...

ماهم از نزدیکا زیاد شنیدیم خیییییلی هم شنیدیم چه میشه کرد دهنشونو که نمیشه بست 

ولی میتونی با بی توجهی حداقل ذهنتو آروم نگهداری

ان شالله بچه ت سالم و خوشگل و تپل دنیا میاد.واقعا ب حرفاش فکر نکن.نمیدونم از کجا ولی از ی جا داره می ...

نه همه چی داره این اخلاقشه

میشه برای خوشبخت شدنم صلوات بفرستین؟
2714
منم سر بارداری بچم خانواده شوهرم خیلی از این حرفا میزدن که ناز نازی ام ولی واقعا من در عذاب بودم و ب ...

وای دقیقا منم ؛ چون سرکلاژی و استراحتم ( البته خانواده همسرم‌نمیدونند) مامانم میاد کارامو میکنه و واسم اشپزی میکنه بعد مادرشوهرم میگه تو خیلی لوس و نازنازی هستی 😠😠😠

گر نگهدار من انست که من میدانم ؛ شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 🤰🤰🤰
میگفت بچه های من ماشالا خوشگل در میان و فلانن با اینکه میدونه شوهر من قیافه قشنگی نداره و احتمال زیا ...

تنها دلیلش حسادته  و حتی در حدی حسادت داره که نمی تونه کنترلش کنه ،سعی کن همیشه جوابشو بدی تا کم کم از این نصیحت های دل بسوزانه نکنه ،مثلا بگو خدا رو شکر که حالا فقط یکم دلم بر نمی داره صبحونه بخورم و مثل خیلی ها حالت تهوع شدید ندارم ، یا بگو شوهرم از وقتی باردار شدم انقدر هوامو داره نمی زاره تحرک داشته باشم ، بگو خوشگلی مهم نیست عاقبت به خیری مهمه پول که باشه خوشگلی هم هست،،، گاهی باید  در مقابل آدما مثل خودشون رفتار کنی  

وا خدا به دور . شبیه خواهرهای سیندرلا میمونه.

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 

شما استراحت مطلق منزل مادرتی؟

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
میگفت بچه های من ماشالا خوشگل در میان و فلانن با اینکه میدونه شوهر من قیافه قشنگی نداره و احتمال زیا ...

پسرت کپ خودت میشه و اصلا نگران نباش.

هر شکلی باشه برای شما زیباترین خلقت خداست.

پسرم؛این نفس بی تو بعید است که تکرار شود.  
2706