2726

یعنی از همون موقع که خبر بارداریمو دادم! به حساب خودش دلسوزمه و داره نصیحت میکنه اما من خسته شدم

میشه برای خوشبخت شدنم صلوات بفرستین؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چرا چی میگه مگه ؟

خشونت علیه زنان ؛  همیشه یک چشم کبود    و دندان شکسته    و دماغ خونی نیست!                  خشونت اضطرابی ست که در جان زن است؛ که فکر میکند باید     لاغرتر باشد،  چاق تر باشد،  زیباتر باشد،  خوشحال تر باشد،  سنگین تر باشد،  خانه دارتر باشد،  عاقل تر باشد!                        خشونت آن چیزی است که زن نیست و فکر میکند باید باشد.                                                         خشونت آن نقابی است که زن به صورتش میزند تا خودش نباشد تا برای مرد کافی باشد...

من استراحت مطلقی بودم هی میومد میگفت من تا روز اخر تو بازار بودم مثل تو نبودم تو لوسی و فلانی با اینکه من بدبخت عمل سرکلاژ کرده بودم حمومم نمیتونستم برم

میشه برای خوشبخت شدنم صلوات بفرستین؟
من استراحت مطلقی بودم هی میومد میگفت من تا روز اخر تو بازار بودم مثل تو نبودم تو لوسی و فلانی با این ...

بگو اره لوسم ب تو چه اخه 

خشونت علیه زنان ؛  همیشه یک چشم کبود    و دندان شکسته    و دماغ خونی نیست!                  خشونت اضطرابی ست که در جان زن است؛ که فکر میکند باید     لاغرتر باشد،  چاق تر باشد،  زیباتر باشد،  خوشحال تر باشد،  سنگین تر باشد،  خانه دارتر باشد،  عاقل تر باشد!                        خشونت آن چیزی است که زن نیست و فکر میکند باید باشد.                                                         خشونت آن نقابی است که زن به صورتش میزند تا خودش نباشد تا برای مرد کافی باشد...
2706