1421
1389
عنوان

خواهرم از وقتی باردار شدم تا الان دلمو با حرفاش له کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 1233 بازدید | 64 پست

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

میدونه من کل بارداری اشک ریختم و ترس ازینکه بچه دستگاه نره هی میومد جلو من بچه هاشو میبوسید میگفت خداروشکر شما اینجوری نشدین سر وقت دنیا اومدین و هرچی میشه مثلا یه تیکه سیسمونی ناقص باشه جلو همه میگه تو مادر نیستی به فکر بچت نیستی یکم مادر باش!

میشه برای خوشبخت شدنم صلوات بفرستین؟
1390
میگفت بچه های من ماشالا خوشگل در میان و فلانن با اینکه میدونه شوهر من قیافه قشنگی نداره و احتمال زیا ...

نه عزیزم اصلا اینجوری نیست دختر من هممممه چیش به من رفته اصلا شبیه باباش نیست. خیلی هم اینجوری دیدم

یک بغل حرف ولی محض نگفتن دارم...
خدارو صد هزار مرتبه شکر که خواهر ندارم،خواهرها از هوو بدترن

چه ربطی داره، آدم بیشعور میتونه نسبت های مختلفی داشت۰ه باشه با آدم، خواهر ایشون بیشعوره، صددر صد شخصبتش اونجوریه، از خواهر بودنش که نیس، من خودم پنج تا خواهر دارم حالا شوهرم میگه کاش ته تغاری نبودی یکی بعد تو هم بود😂😍

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام مامانی! خوبی عشق مامان؟ بالاخره از خدا اجازتو گرفتی و اومدی تو دلم؟ منو بابایی رو خیلی خوشحال کردی مامانی، بیصبرانه منتظرتیم نفس من، بهم قول بده دوباره دلت بالهای قشنگتو نخواد که بخاطرشون دوباره بذاری بری، وقتی اومدی بابایی برات دوتا بال خوشگل میخره باهاشون بازی کنی، بهت قول میدم ،فقط تو نذار برو،باشه؟؟  راستی به دوستای کوچولوت گفتی ماماناشون منتظرشونن؟ گفتی زوده زود اجازشونو از خدا بگیرن و برن تو دل ماماناشون؟؟ اگه اومدن بهت سر بزنن حتما بهشون بگو ، آخه ماماناشون خیلی بی تابشونن، مواظب خودت باش فندق من، منو بابایی هم حواسمون بهت هست، هرچی خواستی به من بگو بگم بابایی بخره باهم بخوریم😋😋 دوست دارم  ❤❤
1376

ان شالله بچه ت سالم و خوشگل و تپل دنیا میاد.واقعا ب حرفاش فکر نکن.نمیدونم از کجا ولی از ی جا داره میسوزه کاملا مشخصه

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم(گناهکار) و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی(بخشنده).میشه برای آرزو دلم صلوات بفرستین.

استارتر یه سوال، چرا جوابشو نمیدی؟

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام مامانی! خوبی عشق مامان؟ بالاخره از خدا اجازتو گرفتی و اومدی تو دلم؟ منو بابایی رو خیلی خوشحال کردی مامانی، بیصبرانه منتظرتیم نفس من، بهم قول بده دوباره دلت بالهای قشنگتو نخواد که بخاطرشون دوباره بذاری بری، وقتی اومدی بابایی برات دوتا بال خوشگل میخره باهاشون بازی کنی، بهت قول میدم ،فقط تو نذار برو،باشه؟؟  راستی به دوستای کوچولوت گفتی ماماناشون منتظرشونن؟ گفتی زوده زود اجازشونو از خدا بگیرن و برن تو دل ماماناشون؟؟ اگه اومدن بهت سر بزنن حتما بهشون بگو ، آخه ماماناشون خیلی بی تابشونن، مواظب خودت باش فندق من، منو بابایی هم حواسمون بهت هست، هرچی خواستی به من بگو بگم بابایی بخره باهم بخوریم😋😋 دوست دارم  ❤❤
میدونه من کل بارداری اشک ریختم و ترس ازینکه بچه دستگاه نره هی میومد جلو من بچه هاشو میبوسید میگفت خد ...

ماهم از نزدیکا زیاد شنیدیم خیییییلی هم شنیدیم چه میشه کرد دهنشونو که نمیشه بست 

ولی میتونی با بی توجهی حداقل ذهنتو آروم نگهداری

1403
ان شالله بچه ت سالم و خوشگل و تپل دنیا میاد.واقعا ب حرفاش فکر نکن.نمیدونم از کجا ولی از ی جا داره می ...

نه همه چی داره این اخلاقشه

میشه برای خوشبخت شدنم صلوات بفرستین؟
منم سر بارداری بچم خانواده شوهرم خیلی از این حرفا میزدن که ناز نازی ام ولی واقعا من در عذاب بودم و ب ...

وای دقیقا منم ؛ چون سرکلاژی و استراحتم ( البته خانواده همسرم‌نمیدونند) مامانم میاد کارامو میکنه و واسم اشپزی میکنه بعد مادرشوهرم میگه تو خیلی لوس و نازنازی هستی 😠😠😠

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گر نگهدار من انست که من میدانم ؛ شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 🤰🤰🤰
1339