1648
1632

یعنی از همون موقع که خبر بارداریمو دادم! به حساب خودش دلسوزمه و داره نصیحت میکنه اما من خسته شدم

میشه برای خوشبخت شدنم صلوات بفرستین؟

چی میگه

برای سلامتی وظهور آقا امام زمان مون صلوات.🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌹برای مامان شدن من هم اگه دوست داشتین یه دونه صلوات مرحمت بفرمایید😍🙏🌹

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

چرا چی میگه مگه ؟

خشونت علیه زنان ؛  همیشه یک چشم کبود    و دندان شکسته    و دماغ خونی نیست!                  خشونت اضطرابی ست که در جان زن است؛ که فکر میکند باید     لاغرتر باشد،  چاق تر باشد،  زیباتر باشد،  خوشحال تر باشد،  سنگین تر باشد،  خانه دارتر باشد،  عاقل تر باشد!                        خشونت آن چیزی است که زن نیست و فکر میکند باید باشد.                                                         خشونت آن نقابی است که زن به صورتش میزند تا خودش نباشد تا برای مرد کافی باشد...
1613

من استراحت مطلقی بودم هی میومد میگفت من تا روز اخر تو بازار بودم مثل تو نبودم تو لوسی و فلانی با اینکه من بدبخت عمل سرکلاژ کرده بودم حمومم نمیتونستم برم

میشه برای خوشبخت شدنم صلوات بفرستین؟

چیا میگه مگه

میشه واسه حاجتم یه صلوات مهمونم کنی✋دوست عزیز لطفا اگه میخوایی کارمو حرفو نقد کنی و دنبال دعوا کل کلی لطفا ریپلایم نکن چون حوصله ندارممم اگرم دنبال دعوایی هرچی ریپم کنی جوابتو نمیدم😊
8
من استراحت مطلقی بودم هی میومد میگفت من تا روز اخر تو بازار بودم مثل تو نبودم تو لوسی و فلانی با این ...

بگو اره لوسم ب تو چه اخه 

خشونت علیه زنان ؛  همیشه یک چشم کبود    و دندان شکسته    و دماغ خونی نیست!                  خشونت اضطرابی ست که در جان زن است؛ که فکر میکند باید     لاغرتر باشد،  چاق تر باشد،  زیباتر باشد،  خوشحال تر باشد،  سنگین تر باشد،  خانه دارتر باشد،  عاقل تر باشد!                        خشونت آن چیزی است که زن نیست و فکر میکند باید باشد.                                                         خشونت آن نقابی است که زن به صورتش میزند تا خودش نباشد تا برای مرد کافی باشد...
1432
1645