2726
عنوان

همگی بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 131 بازدید | 23 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الهی من قربونت برم حرفای دلمو زدی 

طرف دخترش پونزده سالشه و یه پسره هفت ساله داره رفته با مرده غریبه روهم ریخته خدایی نامردی تا کجا اخه بچه هاش چه گناهیی کردن هردفعه دخترشو میبینما جیگرم خون میشه 😢

خدا باعث و بانی این مدل فرهنگ سازی رو لعنت کنه، قبلا ها از این خبرا نبود

سریال های ترکی و بعدش اینترنت و دنیای مجازی که وارد زندگیامون شدن همه چی خراب شد.

تا وقتی اینا نبود خبری از خیانت هم نبود.

2728
والا. خیانتکارا الان تو اینستا و تلگرامن. نی نی سایت به دردشون نمیخوره

چرا بابا یه مدت مد شده بود دوازده به بعد میومدن تاپیک میزدن عروسی عشقمه ولی شوهر اشغالم پیشمه نمیتونم گریه کنم تا میومدی دعواشونم کنی یه عده مرید داشتن که خشتک دران میومدن میگفتن که وایی قضاوت نکن به سرت میاد 😐😂😂😂😂

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
طرف دخترش پونزده سالشه و یه پسره هفت ساله داره رفته با مرده غریبه روهم ریخته خدایی نامردی تا کجا اخه ...

لعنت به ادم حیوون صفت

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 
چه جالب. خجالت نمیکشیدن؟

نمیدونم والا من که کلی به جاشون خجالت میکشیدم و بیشتر در عجب بودم که چرا کارشونو خیانت نمیدونستن ://

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
سریال های ترکی و بعدش اینترنت و دنیای مجازی که وارد زندگیامون شدن همه چی خراب شد. تا وقتی اینا نبود ...

جدیدانم یه چیزی مد شده قهر میکنن میگن یا طلاق یا خودکشی طلاهارو با خودشون میبرن جهازم که مال خودسونه توقیفه اموال میکنن واسه مهریه میرن مامور ور میدارن خونه مجردی مردام که نگم پررو و بیشرف هزارتا غلط میکنن تا زن میگه طلاق زنشو کم میمونه لخت کنه لباسه تنشم بگیره بعد طلاقشو بده همه دارو ندارو میگیره میگه بفرما خوش اومدی خداییی چقد ادما بیشرف و کثیف بودن و ما خبر نداشتیم.