2703
2553
عنوان

همگی بیاین

131 بازدید | 23 پست

سلام نمیدونم انسانیت و وجدان و تعهد کجا رفته واقعا چرا ادم باید انقد بوالهوس باشه و از حیوونم کمتر چرا وقتییی میدونید شوهر دارین با یه مرده غریبه صحبت میکنید چه مجازی چه تو اینستاو.. چراا بهشون این اجازه رو میدین تا به حریمتون وارد بشه چرااا اقاییون با این که زن دارین چشمتون دنباله این و اونه همش با بقیه ام هستیم شرف و غیرت و انسانیتتون کجا رفته اخه دوتا از بستگان و نزدبکانم که دختر هستن با ایکه شوهر دارن و بچه با مرده غریبه روهم ریختنو دارن جدا میشن خداییی وجدانتون چطوز راضی میشه گند بزنید به اینده و سرنوشته طرف خیلی ادم باید حقیر و گشنه و گدا باشه تا شرف و انسانیت و عفتشو فدای خواسته های مالی و نفسش کنه ومردا چقد باید پست و نامرد باشین با زن شوهرداز وارد رابطه شین خاک تو سرتون 

دقیقا

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

مینوشتی اشغالای خیانتکار بیان به ما چیکار داری یه گوشه کپیدیم نی نی سایت میخونیم 😐😂

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
2714
2706