2737
2734

۵ تاشو دیدم . پولارو کی برده؟ 

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این تینا منظورش چی بود به سهیل که رف خونش، گف راه نمیدادم چون دو روز از برگت مونده بود

یادم نیس کجاشو میگی حتی یادم نمیاد سهیل کدوم بود 😂😂😂😂😂😂

چرا من امروز الزایمر گرفتم نگران خودم شدم هی فراموش میکنم

2728
یادم نیس کجاشو میگی حتی یادم نمیاد سهیل کدوم بود 😂😂😂😂😂😂 چرا من امروز الزایمر گرفتم نگران خودم ...

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست‌!🖤
مسعود با دوست دخترش طناز 

🤤🤤

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
2738
صیغه اش کرده بود فکر کنم  اونجا که گف هنوز دو ماه از وعدمون مونده

خاک تو سرش، این که زن داشت، پ قضیه عکس که بیتا فهمید چی بود، با کی عکس داشت؟ با همین تینا؟

خاک تو سرش، این که زن داشت، پ قضیه عکس که بیتا فهمید چی بود، با کی عکس داشت؟ با همین تینا؟

اره 

ولی آخرش حال کردم خوببببب بلائی سرشان امداد و

من همسرم هم دید گفت واقعا اینم عاقبت کسی که از زنش پنهانکاری میکنه 

اللهم عجل لولیک الفرج 🙏
اره  ولی آخرش حال کردم خوببببب بلائی سرشان امداد و من همسرم هم دید گفت واقعا اینم عاقبت کسی ک ...

چه آموزنده بوده واسه همسرت  

خیلی چرت و پرت بود واقعا😑😑😑

این همه فیلم بازی کردن و قایم موشک بلزی واسه یه مسافرت رفتن اخه

آنشرلی هم نشدم یکی ازم بپرسه.  آآنه ه ه  تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت؟؟؟ 😭😭😭😭                      گاهی میپرسند از من  عاشقش هستی هنوز؟؟؟؟بی تفاوت بودنم را  گریه میریزد بهم!☔️    🍁😢😢😢😢
2706