2737
2739

۵ تاشو دیدم . پولارو کی برده؟ 

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

این تینا منظورش چی بود به سهیل که رف خونش، گف راه نمیدادم چون دو روز از برگت مونده بود

یادم نیس کجاشو میگی حتی یادم نمیاد سهیل کدوم بود 😂😂😂😂😂😂

چرا من امروز الزایمر گرفتم نگران خودم شدم هی فراموش میکنم

2731
یادم نیس کجاشو میگی حتی یادم نمیاد سهیل کدوم بود 😂😂😂😂😂😂 چرا من امروز الزایمر گرفتم نگران خودم ...

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست‌!🖤
مسعود با دوست دخترش طناز 

🤤🤤

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
2738
صیغه اش کرده بود فکر کنم  اونجا که گف هنوز دو ماه از وعدمون مونده

خاک تو سرش، این که زن داشت، پ قضیه عکس که بیتا فهمید چی بود، با کی عکس داشت؟ با همین تینا؟

خاک تو سرش، این که زن داشت، پ قضیه عکس که بیتا فهمید چی بود، با کی عکس داشت؟ با همین تینا؟

اره 

ولی آخرش حال کردم خوببببب بلائی سرشان امداد و

من همسرم هم دید گفت واقعا اینم عاقبت کسی که از زنش پنهانکاری میکنه 

اللهم عجل لولیک الفرج 🙏
اره  ولی آخرش حال کردم خوببببب بلائی سرشان امداد و من همسرم هم دید گفت واقعا اینم عاقبت کسی ک ...

چه آموزنده بوده واسه همسرت  

خیلی چرت و پرت بود واقعا😑😑😑

این همه فیلم بازی کردن و قایم موشک بلزی واسه یه مسافرت رفتن اخه

آنشرلی هم نشدم یکی ازم بپرسه.  آآنه ه ه  تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت؟؟؟ 😭😭😭😭                      گاهی میپرسند از من  عاشقش هستی هنوز؟؟؟؟بی تفاوت بودنم را  گریه میریزد بهم!☔️    🍁😢😢😢😢
2706