2726
عنوان

كيا از جووووش خسته شدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3866 بازدید | 86 پست
دختر عموم ماسک روغن درخت چای استفاده کرده فایده کرده براش  کسی استفاده کرده دوستان؟؟تجربه ای د ...

عزيزم اين روغن مثل محلول كليندامايسين عمل ميكنه 

جوشو به طور موضعي خشك ميكنه و اگه به كل پوستت بزني به شدت پوستو خشك ميكنه 

ولي درمان ريشه اي اصلاااا نيست 

بايد جوشاتون به طور ريشه اي درمان و ريشه كن بشن 

اون روغن فقط اون يدونه جوشو خشك ميكنه ولي از بروز دوبارش نميتونه جلوگيري كنه

بچه ها سوالات زيبايي_پوستي_ مويي_آرايشي و اسكين كرتونو پاسخ گو ميباشم❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منظور از پاکسازی چیه؟ میشه ابرسان خوب معرفی کنید

عزيزم ابرسان ژوت عالي 

ژنو خوب

كامان هم خوبه

اينا همه قيمت مناسب و ايراني هستن حدود ٣٠تومن اينا

پاكسازي تو مطب هاي پزشكي يا بعضي مراجز زيبايي انجام ميشه 

پوستو بخور ميدن و كاملا تميز ميكنن 

بعدش با دستگاه ميكرودم(وكيوم) كثيفي پوستو تخليه ميكنن

بعدش به صورت دستي با قلم كومودون همه ي جوشارو تخليه ميكنن و بعدش از محلول خشك كننده ي جوش استفاده ميكنن و پوستو ابرساني ميكنن و ماسك ميذارن

2728
مدل بعدي جوش بهش ميگن جوش زير پوستي  خب اين جوشا دلايل متعددي داره  يا زياد ارايش ميكنين ...

گلم من جوشام اکثرا زیر پوستیه 

آرایش و کرم پودر هم خییییلی کم استفاده میکنم 

پوستمم چربه ولی زیاد میشورم 

دیگه نمیدونم باید چیکار کنم دکتر هم رفتم داروها چندان فایده نکرد انواع ماسک ها و درمان های خانگی هم کردم هیچی به هیچی 😕

وااااای منم از جوش عاصیم چیکار کنم😭حالا خودشون ب جهنم جاشون افتضاح میمونه

عزيزم انواع جوشو گذاشتم با عكساشون 

جوش شما از كدوم مدله؟ 

جاشون هم درمان داره 

لك جوش ١٠٠٪؜با لايه بردار شيميايي يا فيزيكي يا ميكرونيدلينگ محو ميشه و اگه فرورفته بشه هم راه داره عزيزم نگران جاش نباش اول خودشو درمان كن

گلم من جوشام اکثرا زیر پوستیه  آرایش و کرم پودر هم خییییلی کم استفاده میکنم  پوستمم چربه ...

عزيزم من توضيم اينه ك يه فيس براش تهيه كني تا پوستت كاملا تخليه بشه از كثيفي 

و بعدش حتمااا از تونر پوست چرب استفاده كن 

من با يه دكتر طب سنتي صحبت ميكردم ميگفت جوش زير پوستي ريشه اش داخل بدنه 

اگه شما كسي هستي ك گرمي زياد مصرف ميكني كبدت حرارتش بالاس و بايد خنك سازيش بكني با عرقيجات گياهي مثل كاسني و ...

اگه يه مدت گرميو گذاشتي كنار و سردي خوردي و اثر گذاشت ك هيچ اگه نه برو پزشك تا قشنگ برات تخليش كنن

عزيزم اين روغن مثل محلول كليندامايسين عمل ميكنه  جوشو به طور موضعي خشك ميكنه و اگه به كل پوستت ...

ممنون از توضیحت عزیزم 

نمیدونم چیکار کنم والا برای درمان ریشه ای😕

دکتر هم رفتم در کنار انواع اسکراب ها و کرم ها مثلا لامینین که همه تعریف میکنن ولی رو من اثر نداشت یک سری شربت و محلول هم داده بود برای پاکسازی کبد و این حرفا 😕

ناگفته نماند هیچی اثر نداره😥یکمم که خوب میشه بعد از دوره درمان که دارو ها تموم شد باز روز از نو روزی از نو 

من پوستم چربه ممنون میشم تونر هم معرفی کنید و طریقه استفادش؟؟

عزيزم تونر پيكسي و باديشاپ عاليه اگه بتونين از انلاين شاپا تهيه كنين يكم قيمت بالا هستن ولي فرق العادن مخصوصا باديشاپ ك در خصوص ضد جوش تونر داره 

اگه نتونستين تونراي لوريل و ايراني هم سيگل 

استفادش اينجوريه ك بعد از شستن صورت روزانه دو بار يه بار صبح و يه بار قبل از خواب يكم تونرو بزنين به پد يه بار مصرف و كل صورتو باهاش پاك كنين تا مابقي كثيفي تميز بشه

مدل بعدي جوش بهش ميگن جوش زير پوستي  خب اين جوشا دلايل متعددي داره  يا زياد ارايش ميكنين ...

من الان این مدلی درگیر جوشم،  تو اوج گرما دو شیفت کار میکردم و ارایش مدت زمان زیادی پوستم میموند + عرق + ضد آفتابی که اولین بار بود استفاده میکردم باعث شد به این روز بیفتم، حالا شیر و خرما هم به برنامه م اضافه کرده بودم،  الان موندم دلیل اصلی این جوشا کدوم بوده😶

ممنون از توضیحت عزیزم  نمیدونم چیکار کنم والا برای درمان ریشه ای😕 دکتر هم رفتم در کنار ان ...

عزيزم درماناي گياهيو منم رفتم ولي موثر نبودن

اسكراب و پمادي ك گفتين واسه جاي جوش و لكش مناسبه و درمان جوش اصلا نيستش 

شما بايد يا به مدت ٦ماه مدارم درمان انتي بيوتيكي داشته باشي به صورت خوراكي يا هم اگه مشكل كبدي نداري راكوتان با اجازه ي پزشك مصرف كن تا براي هميشه راحت بشي از شر جوش

من الان این مدلی درگیر جوشم،  تو اوج گرما دو شیفت کار میکردم و ارایش مدت زمان زیادی پوستم میمون ...

همه چي دست به دست هم داده عزيزم 

شستشوي پوستو به صورت روزانه و تونرو اصلا دست كم نگير به مرور اوكي ميشه ولي ميتوني هم بري يه جلسه فيشال تا پاكسازي بشه پوستت

عزيزم من توضيم اينه ك يه فيس براش تهيه كني تا پوستت كاملا تخليه بشه از كثيفي  و بعدش حتمااا از ...

فیس چیه؟ 

تونر پوست چرب هم استفاده کردم اتفاقا 

دکتر داده بود 

اون مراکز پاکسازی که شما توضیح دادی هم نداریم توشهرمون 

😥

دیگه فکر کنم باید بسوزم و بسازم و با جوشام کنار بیام😢😢

دست از سرم برنمیدارن😢

2706