2726
عنوان

كيا از جووووش خسته شدن؟

3864 بازدید | 86 پست

بچه ها من سالهاي سال درگير جوشام بودم و بارهااا و بارها دكتر رفتم و انواع درمان هارو امتحان كردم 

با توجه به كار فيشال ك انجام ميدم و تجربياتي ك از اين دكتر و اون دكتر بدست آوردم ميخوام براتون بگم از درمان جوش 

خب اولا ك جوش ١٠٠ مدل داره 

درمان هر جوشي با جوش ديگه متفاوته 

اين ك بگي واي چيكار كنم جوشام خوب شه يكي بگه ابليمو بزن 

يكي بگه عسل بمال 

يكي بگه سركه بخور 

يكي بگه راكوتان بخور يه چيز مسخرس😂

ترخدا براي كسي تجويز نكنين 

منم اينجا تحويز نميكنم چون جوش معقوله حساسيه 

اشتباه بري بيشتر ميشن جوشات 

من بحث مراقبتي و راهنماييشو در خدمتتون هستم 

خب بريم سر مدلاي جوش و درمان هااا

بچه ها سوالات زيبايي_پوستي_ مويي_آرايشي و اسكين كرتونو پاسخ گو ميباشم❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

لایک🙏

🖤 دلم میسوزد و کاری ز دستم بر نمی اید 🖤باز میشه این در صبح میشه این شب  صبر داشته باش 🖤گر تو با بد، بد کنی! پس فرق چیست؟!💙یا حسین ادرکنی   یابالغوث ادرکنی 💙.. با گریه هام میاد غم هامو حل کنه   نزدیک میشه تا منو بغل کنه   از اسمون شهر خیلی پایین تره    درو که وا کنی💙 خدا 💙پشت دره   چشمامو بستم از کنارش رد شدم   چشماشو بسته تا نبینه بد شدم   هرکاری میکنم ازم نمیگذره  حسی که بین ماست از عشق بیشتره....     با خوشحالی دیگران خوشحال شو!  نوبت توهم میرسه😘😉     میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود: با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم باش

عزیزم برای اینکه متوجه بشیم جوش هامون از که نوعی هست باید چه آزمایشی بدیم؟؟ 

من خیلی جوش میزنم رو صورت و کمر دکتر تتراسایکلین داد و چرک خشک کن 

اما بی تاثیر بود. به نظر خودم هورمونی هست جوش هام 

بچه ها اولين مدل جوش بهش ميگن جوش حساسيتي 

يعني ميري خرما ميخوري پر جوش ميشي😂

چيزاي حساسيت زا براي جوش:

خرما_گردو و اجيل_ پفك و چيپس_ بادمجون_گوجه _عسل _داريچين و فلفل و مابقي گرميجات_رازيانه _ نوشابه _فست فود از هر نوعي و ...

بچه ها بدن با بدن منفاوته هركي ب خوراكيا يه جور واكنش ميده 

اگه ديدين اين خوراكيارو خوردين و پراز جوش قرمز و ريز شدين بودنين شما جوش حساسيتي زدين 

درمان: چيزاي حساسيت زا نخورين 

صورتتونو با آب و يه شوينده مخصوص بشورين روزانه دو مرتبه 

بعدش ابرسان فاقد چربي بزنين ك اب پوست تامين شه 

بعدش روي جوشاتون به صورت نقطه اي محلول كليندامايسين بزنين تا جوشا خشك و محو بشه 

اخر سر واسه لك جوشا توضيح ميدم

بچه ها اولين مدل جوش بهش ميگن جوش حساسيتي  يعني ميري خرما ميخوري پر جوش ميشي😂 چيزاي حساسيت ز ...

عكس اين مدل جوش

بچه ها مدل بعدي جوش يكي از بدترين و سمج ترين جوشاس ك دردناكه _متورمه_ سر نداره و زير پوسته ب صورت كيست _ توش پره از خونابه و چرك 

خب اگه ازين مدل حوش ميزنين خيلي مناسفم ك اين جوشا گريبان گيرتونه بايد بدونين اين جوشا خيلييي سمج هستن و طولاني مدت درمان ميشن و جاهاي بدي ب جا ميذارن 

بچه ها اين جوشا فقط و فقط با دارو خوردن درمان ميشن حالا يا انتي بيوتيك يا راكوتان ك بستگي داره به تجويز پزشك 

فقط خواهشي ك دارم ازتون اگه ازين جوشا ميزنين حتماااا برين پزشك و يه درمان قطعي بكنين تا ريشه كن بشن 

وگر نه تا اخر عمر باهاتون همراه و با افزايش سن كمتر ميشه ولي از بين نميره 

جاهاشم ك نگم براتون همه سوراخ ميشه 

پس اين مدل جوش فقط دكتر و ملاحظه ي خوراكي( مواردي ك بالا گفتمو مصرف نكنين تا جوشا تشديد نشه)

اينم عكسش

مدل بعدي جوش بهش ميگن جوش زير پوستي 

خب اين جوشا دلايل متعددي داره 

يا زياد ارايش ميكنين و پوستو درست تميز نميكنين

يا روتين پوستي مناسب ندارين 

يا پوستتون بيش از حد چربي ترشح ميكنه 

حالا درمان 

بچه ها اين جوشا خود به خود نميره بايد تخليه بشن 

كار خودتونم نيس 

حتما بايد پاكسازي بشه توسط كسي ك كارش پاكسازيه 

بعد از اينكه پوست ازين جوشا پاك سازي شد شما بايد روزي دوبار با شوينده مخصوص صورتتو بشوري 

بعدش تونر بزني تا كاملاااا پوست تميز بشه 

بعدشم ابرسان فاقد چربي يا اويل فري

بچه ها اين جوشا ممكنه بعد از تخليه بازم برگردن ك بايد روتين پوست رعايت بشه تا ديگه سر وكلشون پيدا نشه 

جلوگيري از بروز اين جوشا با كرمپودر نزدن و شستن كامل پوسته 

اين جوشا درمانش با جوش سرسياه دقيقا يكيه 

با اين تفاوت ك سر سياهارو خودتون ميتونين در بيارين ولي اينا سمج تر از سر سياهان

اينم عكس

عزیزم برای اینکه متوجه بشیم جوش هامون از که نوعی هست باید چه آزمایشی بدیم؟؟  من خیلی جوش میزنم ...

عزيزم پريود منظم دارين؟ تنبلي تخمدان چطور؟ريش و موي زائد؟

بعضي مواقع با يه دوره قرص جلوگيري از بارداري جوشا كامل درمان ميشن ولي اگه دكتر چركي تشخيص داده بايد به مدت خيلي طولاني انتي بيوتيك مصرف كنين يا با تجويز پزشك راكوتان

2706