2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

الهی عزیزم منم شرایط شمارو داشتم با ویار شدید که تقریبا هفته ای ۲ ۳ بار سرم میزدم ولی نزاشتم خانوادم متوجه بشن که غصه بخورن

اما بزرگترین اشتباهم بود اگه شرایطشو داری برو پیش خانواده اگه نداری بگو کسی بیاد پیشت بمونه تا استرس نداشته باشی

من باردار تنها از عید بهخاطر بارداریم نرفتم شهرمون دارم دق میکنم برای خانوادم پاییزم زایمان میکنم دیگه میخوره تو سرما نمیشه نوزادو برد خلاصه افسردگی گرفتم 

به هیچ کس تو دنیا تکیه نکن ...

به دوری و نزدیکی راه نیست من تو شهر خودمون ازدواج کردم ولی خیلی تنهام دو تا خواهر دارم ولی انگار هیچ وقت خواهر نداشتم تنهای تنهام. شوهرمم تک فرزنده.  

فقط یه دونه شوهرمو دارم. همش بهش میگم چرا من انقدر تنهام. اونم ناراحت میشه میگه ما خدارو داریم 

من نزدیک مادرشوهرمم...الان شیش ماهه باردارم با وجود اینک بیمارستانم بستری شدم نه مادرشوهرم نه خواهرشوهرام یکبار نگفتن بیا برات یه جاروبرقی بکشیم... یا کمکی چیزی الکی تعارف حتی نکردن بهم... میدونم ب تاپیکت ربط نداش... یهو این یادم افتاد

2706