1363
1389

مامانا سلام

لباس شویی اینترنتی قسطی خریدم ماهی 600 تومن ، عالیه!!!
برید ببینید

من ۱۲۰کیلومتربل بچه کوچیک تنهاممم

میشه واسه حاجتم یه صلوات مهمونم کنی✋دوست عزیز لطفا اگه میخوایی کارمو حرفو نقد کنی و دنبال دعوا کل کلی لطفا ریپلایم نکن چون حوصله ندارممم اگرم دنبال دعوایی هرچی ریپم کنی جوابتو نمیدم😊
1401

الهی عزیزم منم شرایط شمارو داشتم با ویار شدید که تقریبا هفته ای ۲ ۳ بار سرم میزدم ولی نزاشتم خانوادم متوجه بشن که غصه بخورن

اما بزرگترین اشتباهم بود اگه شرایطشو داری برو پیش خانواده اگه نداری بگو کسی بیاد پیشت بمونه تا استرس نداشته باشی

1376

به دوری و نزدیکی راه نیست من تو شهر خودمون ازدواج کردم ولی خیلی تنهام دو تا خواهر دارم ولی انگار هیچ وقت خواهر نداشتم تنهای تنهام. شوهرمم تک فرزنده.  

فقط یه دونه شوهرمو دارم. همش بهش میگم چرا من انقدر تنهام. اونم ناراحت میشه میگه ما خدارو داریم 

من نزدیک مادرشوهرمم...الان شیش ماهه باردارم با وجود اینک بیمارستانم بستری شدم نه مادرشوهرم نه خواهرشوهرام یکبار نگفتن بیا برات یه جاروبرقی بکشیم... یا کمکی چیزی الکی تعارف حتی نکردن بهم... میدونم ب تاپیکت ربط نداش... یهو این یادم افتاد

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1418
به نظر من ازدواج راه دور یه اشتباه خیلی بزرگه. هر چند که شوهر من خیلی خوب و مهربونه. ولی به هر حال آ ...

با حرفت موافقم من اگه صد بار دیگه به دنیا بیام باز باشوهرم ازدواج میکنم در این حد خوبه مهربونه دوسم داره ولی هیچی جای خانواده رو نمیگیره 

منم راه دور ازدواج کردم از شیراز اومدم تهران. به والله اگر زمان به عقب برمیگشت همچین اشتباهی نمیکردم. با اینکه همسرم مرد خوبیه. هیچکس هیچکس هیچکس جای مادر آدم رو نمیگیره. هیچی هم ارزش دوری از مادر رو نداره

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شفای تمام مریض ها مخصوصا سرطانی ها یک صلوات میفرستین؟ از جمله مادرم.🙏🙏🙏
1339