2733
2734
عنوان

ذخیره تخمدانی کم

| مشاهده متن کامل بحث + 335 بازدید | 31 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون  خب واقعا شرایطش ندارم

اره شرایط مهمه ولی بچع دار شدن هم الان مشکل ساز شده باید پیگیر بود 

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️

نمیدونم چرا یائسگی زودرس زیاد شده،منم از ترسم دارم هر سال ازمایش ذخیره تخمدان میدم،پارسال دادم ۲/۵ بود چند روز دیگه میخوام برم آزمایش بدم خدا کنه نیومده باشه پایین چون هنوز بچه ندارم و حداقل تا دوسال دیگه نمیخوام.

2728
دكترم فقط سونو نوشت از رو سونو گف ك pco هستي و بايد ٦دوره قرص فلان رو بخوري همين🤔

خودت بهش بگو آزمایش هورمون بنویسه برات البته گرونه با دفترچه ما 250 شد میگفتن آزاد 500 

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁
نمیدونم چرا یائسگی زودرس زیاد شده،منم از ترسم دارم هر سال ازمایش ذخیره تخمدان میدم،پارسال دادم ۲/۵ ب ...

واقعا همه هم زیر 30 من خودم دوساله درگیره این قضیه هستم البته من زود بچه آوردم الان دوتا دارم 

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁
منم 25 سالمه ذخیرم فوق العاده کمه ولی طبیعی باردار شدم ولی پریود نمیشم مگه باامپول وقرص که دکترم میگ ...

منم مثه شمام 2۱سالمه یکو‌نیم ساله اقدام کردم‌ولی نشدم ؟میشه بگید چیکار کردین 

منم مثه شمام 2۱سالمه یکو‌نیم ساله اقدام کردم‌ولی نشدم ؟میشه بگید چیکار کردین 

عزیزم دکتر من داروهای تقویتی میداد مثه رویال ژل  یدونه هم گیاهی داد بهم فردا نگاه میکتم اسمشو میگم خیلی هم کمیابه  ولی من خودم سعی کردم چیزای گرم بخورم بخصوص عسل روزی یه قاشق بخور. توت فرنگی. کلم بروکلی. ماهی سالمون یا قزل. دانه کنجد. اسفناج بپز بخور  رحمتم حس کردی سرده با حوله گرمش کن. خیلی معذرت میخامدولی من وقتی میخاستم اقدام کنم برا بارداری یک شب درمیون نزدیکی داشتم ولی بیخیال وبدون استرس. اصلا فکر این نبودم که حالا بجه دار میشم یانه  

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁
2738
چشم گلم فردا نگاه میکنم میگم. من چهارمحال و بختیاری زندگی میکنم 

مرسی عزیزم .پس نمیتونم با دکترتون ارتباط داشته باشم اخه من اصفهانم.همون اسم داروهارم بگین خیلی خوب میشه

مرسی عزیزم .پس نمیتونم با دکترتون ارتباط داشته باشم اخه من اصفهانم.همون اسم داروهارم بگین خیلی خوب م ...

سین لِسن بود این گیاهییه. رویال ژل بود. دوفاستون بود. البته من الان 2ساله میام اصفهان زیر نظر دکتر 

فریبا بهنام فر. دکتر خودم دوسال پیش مهاجرت کرد 

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁
2706