2703
2553
عنوان

ذخیره تخمدانی کم

335 بازدید | 31 پست

سلام 

من کاربر قبلیم ترکید دوستان 

تازه باز اومدم خدمتتون

بچها من ذخیره تخمدانیم ۱٫۳ هست تخمک گذاری منظم هم ندارم ولی هرماه یدونه دارم 

لوله سمت راستم انسداد داره عکس رنگی گرفتم ولی چپ بازه 

تحت درمانم اتفاقا 

بوده کسایی مثل من مشابه مشکل داشته بچه دار بشع؟ من ۲۲ سالمه 😬

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله گلم من الان پسرم 5سالشه دخترم 10ماهشه تو تایپیک امم هست

طبیعی باردار شدید شما ؟ یا کاشت انجام دادید؟

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️
2720
چرا ۲۲سالته ذخیره تخمدانت کمه😐😐

خب ب احتمال یائیسگی زودرس گرفتم ک کمه دیگ 

ذخیره تخمدان 1/3پایین هست اما نه خیلی،اصولا زیر یک رو کم میدونن،اینجا خیلی از خانومها هستن که با ذخیره هشت دهم و نیم هم طبیعی باردار شدن....توکلت بخدا باشه‌...فقط پیگیر باش ان شالله نتیجه میگیری 

2714
طبیعی باردار شدید شما ؟ یا کاشت انجام دادید؟

منم 25 سالمه ذخیرم فوق العاده کمه ولی طبیعی باردار شدم ولی پریود نمیشم مگه باامپول وقرص که دکترم میگه میخای یائسه شی ولی دارم جلوگیری میکنم که نشم 

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁
سلام منpco هستم به نظرتون لازمه ك مراحل شمارو طي كنم؟؟؟يني عكس رنگي و ذخيره تخمداني مو بگيرم؟؟؟ چج ...

سلام عزیزم pco  برعکسه ذخیره تخمدانیه کم هیت اتفاقا شما ذخیره تخمدانیتون بالاعه و باید کنترل بشه و تخمکاتون نارسه شما ازمایش amh روز سوم پریود بدید ذخیرتون مشخص میشه 

عکس رنگی هم برای مشکلات و عیب و عیوب رحم و لوله ها چک میشن لازمه 

خیلی ها 

شما هم درمانت رو ادامه بده باقی رو بسپار به دستان قدرتمند و مهربان خدا 

دعا میکنم صاحب فرزند سالم و صالح بشی 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
وای چه وحشتناک من pcoهستم فعلا شرایط بچه دارشدن ندارم پیشگیری میکنم ذخیره تخمدان ربطی به پلی کیستی ...

اره چرا ربط نداره ذخیرتون بیش از حد بالاس باید کنترل سه بعد شمایی ک pco هسی برای چی جلوگیری داری وقتی طبیعی نمیشید تخمکاتون نارسع و فعال نیست تحت درمان شو بارداریتون طول میکشه

2706