2410
2553
عنوان

هر کی ی تجربه یا نصیحت از زندگی زناشوییش بگه

| مشاهده متن کامل بحث + 2679 بازدید | 135 پست
۱_هیچوقتتتتت رازهای دوران مجردیتو ب شوهرت نگو،مخصوصا اونایی ک خودت بی تقصیر بودی حتی اگه بگه راحت با ...

ادامشم بگم

8_بعضی وقتا خودت شیطونی کن ک بیاد طرفت برا رابطه نذار اون همیشه پیشقدم بشه

۹_بعضی وقتا یهویی اذیتش کن جوری ک خودتو دیوونه نشون بدی،ازون دیوونه های لوس دوسداشتنی،نه از اون دیوونه های روانی و کنه😂

۱۰_هرروزززززز صبح هرکدومتون ک زودتر بیدار شدین پیام صبح بخیر برا هم بفرستین،،اگه هم وقتی میره سرکار باهاش بیدار میشی هم مستقیم بهم صببخیر بگید و بدرقش کن ک این خیلی خوبه!!وقتی از هم دورین پیام شببخیرم فراموش نشه

۱۱_بعضی وقتا بهش ابراز اعلاقه کن و بهش بگو ک دوسش داری و ببوسش زیاد اینکارو انجام نده ک عادی بشه

۱۲_دوتایی باهم بازی کنین،مثلا بازی حکم و منچ و بازی دو نفره دیگه

اگه یادم اومد بازم میگم

لطفا برای سلامتی عزیزام و مادر شدن آبجیم صلواتبفرستید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
خوشبحالت درس میخونی  من درس خوندن حسرت هر لحظمه 😔😔 موفق باشی عزیزم

ممنون گلم. خب بخون عزیزم هیچ وقت واسه درس خوندن دیر نیست.شما چند سالتونه؟

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل_____اگر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم  
من مادر شوهرم تنهاس شوهرم بچه اخر و پدر شوهرم فوت شده منم چون واحد کناریمونه مادر شوهرم تقریبا هر رو ...

منم پدرشوهرم یه هفته میره سرکار،یه هفته میاد خونه،البته نوش ک کلاس اول ابتدایی همیشه پیششه ،دختراشم مدام میان پیشش ولی من دوست ندارم هرروز برم،حداقل هفته ای یکی دوبار خوبه!!ولی درهرصورت چ تنها باشه و نباشه همشون انتظار دارن هرروز برم

ممنون گلم. خب بخون عزیزم هیچ وقت واسه درس خوندن دیر نیست.شما چند سالتونه؟

۲۲ سالمه

همسرم ی جورایی مخالفه درس خوندنمه کنکورم دادم راه دور قبول شدم نرفتم

بخوام بخونم پیام نور تنها گزینمه که اونم همسرم میگه فعلا ن

منم پدرشوهرم یه هفته میره سرکار،یه هفته میاد خونه،البته نوش ک کلاس اول ابتدایی همیشه پیششه ،دختراشم ...

به نظرم شرایط هر کسی فرق داره

ولی اگه میتونی کمتر بری این کار و بکن 

2714
 ۲۲ سالمه همسرم ی جورایی مخالفه درس خوندنمه کنکورم دادم راه دور قبول شدم نرفتم بخوام بخونم پی ...

الهی عزیزم خیلی جوونی که.اگه علاقه ت درس خوندنه ایشالا ک همسرتم موافقت کنه به زودی ادامه تحصیل بدی😍

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل_____اگر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم  
به نظرم شرایط هر کسی فرق داره ولی اگه میتونی کمتر بری این کار و بکن 

یه مدته کمتر میرم ولی زنگ میزنن دلیلشو میپرسن هرشب ک چرا نمیای منم همش مجبورم بهونه بیارم،مثلا دستشون دردنکنه زنگ میزنن بیا شام بخور،اگ نرفتم میدن یکی از بچه ها شاممو بیاره بهم بده،خیلی خوبن ولی خوشم نمیاد زیاد برم اونجا!!میترسم وقتی بچه بیارم اونا هرروز بیان یا انتظارشون بیشتر بشه ک هرروز برم نوشون رو ببینن

یه مدته کمتر میرم ولی زنگ میزنن دلیلشو میپرسن هرشب ک چرا نمیای منم همش مجبورم بهونه بیارم،مثلا دستشو ...

ی مدت بگذره عادت میکنن به کمتر رفتنت 

خوبه که از الان به فکر اینده و تربیت بچه تی

2706