2726
عنوان

هر کی ی تجربه یا نصیحت از زندگی زناشوییش بگه

| مشاهده متن کامل بحث + 2685 بازدید | 135 پست
اره واقعا خانواده شوهرم خداییییش خیییییلی گلن ولی خونه هامون تو یه کوچه هستن ک این باعث شده ک انتظار ...

من مادر شوهرم تنهاس شوهرم بچه اخر و پدر شوهرم فوت شده منم چون واحد کناریمونه مادر شوهرم تقریبا هر روز میرم بهش سر میزنم ولی اینکه میگن صمیمی نشو نمیتونم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یبار برا همیشه دهن خواهرشوهراتو ببند

شوهرم خیلی هواشونو داره حتی باهاشون درد ودل میکنه هرچقدر بدی کنم ازشون بد بگم شوهرم ازم دورترین همین سرشبی بخاطر اونا بحث کردیم دعوامون شد 

پسرم رو میگم پاستیل مامانشه    
2728
شوهرم خیلی هواشونو داره حتی باهاشون درد ودل میکنه هرچقدر بدی کنم ازشون بد بگم شوهرم ازم دورترین همین ...

پس از در سیاست وارد شو

فقط 32 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهربون باشیم^_^
منم نزدیکم. یعنی توی یه کوچه ایم. تا وقتی دور بدریم خیلی خوب بود ولی الان همش انتظار دارن هر روز برم ...

منم هرروز انتظار دارن برم خونشون تو یه کوچه ایم،ولی خواهرشوهرام ازدواج کردن بچه هاشونو نمیفرستن اونجا جز یه وقتایی ک کسی خونه پدرشوهرم نباشه میفرستن خونه ما تا وقتی ک مادرشوهرم اینا بیان،ولی خداییش خیلی گلن،اما این ک هرروز برم اونجا اذیتم میکنه

لطفا برای سلامتی عزیزام و مادر شدن آبجیم صلواتبفرستید
ای بابا

فقط هم شوهرمن اینجوریه اون دوتا داداشش بدون اجازه زنشون خونه پدرشوهر وخواهرشوهرم پانمیزارن اما شوهرمن تا اعتراض کنم میگه خونه بابامه خونه خواهرمه دوس دارم برم یا من همین که هستم دوسنداری برو بسلامت

پسرم رو میگم پاستیل مامانشه    
[QUOTE=104471667]هی خواهر تا الان که هیچ خبری نبوده 😅 [/QUOTE عجول نباش خواهر😊 لذت ببر از دوران م ...

لذت که چه عرض کنم همش درس میخونم😂فک کنم واسه همونه سینگلم.۲۶ سالمه 

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل_____اگر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم  
فقط هم شوهرمن اینجوریه اون دوتا داداشش بدون اجازه زنشون خونه پدرشوهر وخواهرشوهرم پانمیزارن اما شوهرم ...

من میگم لجشو دربیار

با خواهراش فاز صمیمی بردار

فقط 32 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهربون باشیم^_^
2706