2410
2553
عنوان

هر کی ی تجربه یا نصیحت از زندگی زناشوییش بگه

| مشاهده متن کامل بحث + 2679 بازدید | 135 پست
رفتارت عوض کن  من مثل شما هستم  بعد ده سال تو زندگی خودم حس میکننم کاش من اینطوری نبودم

نمیتونم. خیلیم لجبازم چوبشم میخورم همیشه ولی اونلحظه واقعا کنترل نمیشم. شوهرمم دوسدارم ولی محبت کردن بلدنیستم .بعضی وقتا ک محبت کنم بعد چندوقت بهم میکه چیه کارت گیره چیزی شده

همونlia73 سابقم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اصن نمیتونم قربون صدقش برم شاید چندماه ی بار.یا اصن نمیتونم برم جلو بوسش کنم یهو. ولی اون برعکس م ...

سعی کن قربون صدقش بری سخت نیس. البته اگه واقعا عاشقش باشی. من یهو نصفه شب پا میشم بازوی شوهرمو بوس میکنم فک میکردم اصلا نمیفهمه ولی یه بار گف که چن باری متوجه شده و خیلی خوشش اومده

2456
اره همسر من شکموعه وقتی میرسه خونه همون جلو در بوی غذارو میشنوه میگه صبرکن حدس بزنم چیه😂😂میگم بابا ...

من همسرم شکمو نیست نقطه ضعفش گرسنگیه  گرسنه باشه عصبی میشه

۱_هیچوقتتتتت رازهای دوران مجردیتو ب شوهرت نگو،مخصوصا اونایی ک خودت بی تقصیر بودی حتی اگه بگه راحت باش بگو مال گذشته بوده،بازم نگو مطمین باش یه روز تو سرت میزنه یا هم دیدش بهت عوض میشه یا هم ممکنه با ترحم باهات ادامه بده!!خودم ک تجربه نکردم ولی اینو از اطرافیانممم خیییلی دیدم!!

۲_همین الان اول ازدواج ب شوهرت بگو ک جز سفرهای خانوادگی و دورهمی همیشه سفر دو نفره رو هم یادش بمونه!

۳_ب شوهرت بگو اگه میخوای تا همیشه رابطه منو و خانوادت اوکی بمونه همش زود ب زود هی نگو بریم سر بزنیم،بذار بین دیدارامون فاصله بیوفته ک دلتنگ هم بشیم و یسری حریما حفظ بشن!!چون حتی اگ بهترین هم باشن دیدارای مداوم خستت میکنه ازشون

۴_این مورد خییییییلی مهمه!یجوری ب خانواده شوهرت و خواهرشوهرات اینا برسون بگو ک خییییلی بدت میاد کسی خودش خودشو ب صرف غذا خونمون دعوت کنه،بگو هروقت خودم شرایطم اوکی بود دعوت میکنم!

۵_ب خانواده شوهرت بگو دوست نداری کسی بره تو اتاق خواب وکابینتا و یخچال😑😑البته غیرمستقیم بگو جوری ک مثلا خودت اونا رو جز این افراد فضول نمیدونی 😌

۶_اینم خیییلی مهمه ب شوهرت بگو جز خودمو خودت هیییچ احدی حق نداره کلید خونمون رو داشته باشه و اگه یه وقت خونه نباشیم دوست ندارم کسی بیاد تو خونمون ک ممکنه یه کاری کنه یا کسی رو بیاره و...

۷_ب شوهرت بگو ماهیانه یه مبلغ معین بریزه ب حسابت من خداروشکر تو این مورد راضیم😊

اینایی چیزایین ک خودم باهاشون درگیرم جز اولی ک خداروشکر تجربه خودم نیس

لطفا برای سلامتی عزیزام و مادر شدن آبجیم صلواتبفرستید
2714
اصلا وابسته نمیکنه ک پرروترمیکنه توقع رومیبره بالا و طرف فک میکنه وظیفته زن ک زیادمحبت کنه مرد توقعش ...

درسته که محبت اندازه داره

ولی من هر وقت به همسرم محبت میکنم و قربون صدقه اش میرم اونم همون محبت و بهم برمیگردونه و کاملا تو  رفتارش میبینم نتیجه شو 

من اصن نمیتونم قربون صدقش برم شاید چندماه ی بار.یا اصن نمیتونم برم جلو بوسش کنم یهو. ولی اون برعکس م ...

من اینقده جلوهمه بهش احترام گذاشتم ک مخصوصا خانواده خودش فک میکردن من از بی شوهری داشتم می مردم ک اینا اومدن منو گرفتن شوهرم هم فک میکرد یه ک و ه ی هست که من اینهمه بهش محبت میکنم ک مبادا ازدست مردمش..درصورتیکه من هم تحصیلات بالاتربود قیافه خوبی داشتم ولی ازهمون اول بخودم احترام نزاشتم 

پسرم رو میگم پاستیل مامانشه    
درسته که محبت اندازه داره ولی من هر وقت به همسرم محبت میکنم و قربون صدقه اش میرم اونم همون محبت و ب ...

خوب پس شوهرشما شعور داره مثل شوهرمن گربه کورنیست محبت که بهش بکنی هاربشه

من اینقده جلوهمه بهش احترام گذاشتم ک مخصوصا خانواده خودش فک میکردن من از بی شوهری داشتم می مردم ک ای ...

بخدا بعضیا جنبشو ندارن سرشون گیج میره.حداقل باید شل کن سفت کنی واسه این آدما

همونlia73 سابقم
هیچ وقت و تحت هیچ شرایطی خونتو نزدیک مادر شوهر نگیر حتی اگه مادر شوهر دختر پیغمبر بود.

اره واقعا خانواده شوهرم خداییییش خیییییلی گلن ولی خونه هامون تو یه کوچه هستن ک این باعث شده ک انتظار داشته باشن هرروز برم خونشون،خیلی تو این مورد اذیتم

لطفا برای سلامتی عزیزام و مادر شدن آبجیم صلواتبفرستید
شاید مردایی که باهاشون سرو کار داشتیم متفاوت بودن

آره شوهرمن عجوبه هست همش هم تقصیر خواهر شوهرهام هست ک توگوشش میخونن توفلانی و همه آرزوشون بوده ک زن تو بشن و...

2706