2726
عنوان

هر کی ی تجربه یا نصیحت از زندگی زناشوییش بگه

| مشاهده متن کامل بحث + 2685 بازدید | 135 پست

این جمله خرج و ارج رو یکم تغییر بدین تا از بار منفیش کم بشه😂😂مثلا بگیم مرد موظفه نیازای معقول و بجای همسرشو براورده کنه،خرج الکی تراشیدن ک معلومه اشتباهه،همکار همسرم تعریف کرده از خانمش که همه حقوقش میره پای خرجای بیخود خانوم،خب بیچاره صب تا شب کار میکنه نه ب جایی میرسه نه از خانمش راضیه،پس خرج کردن حد و حدودی داره،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من ک قبول ندارم محبت زیاد مرد رو وابسته ات میکنه البته نه اینکه اویزونش باشم ولی غذا با عشق و علاق ...

اصلا وابسته نمیکنه ک پرروترمیکنه توقع رومیبره بالا و طرف فک میکنه وظیفته زن ک زیادمحبت کنه مرد توقعش میره بالا، دیدم ک میگم

پسرم رو میگم پاستیل مامانشه    
+ خودتو خیلی محکم نشون نده خودت باش بعصی ها زیادی خودشونو محکم نشون میدن  یهو میشکنن..  ...

یکی از مشکلام همینه بعضی  وقتا که از ناراحتیام گفتم همسرم زود جبهه گرفت و پشیمون شدم از گفتنم 

گاهی ترجیح میدم ناراحتیم و بروز ندم و خودم حال خودم و خوب کنم

زنی که خرج نداره ارج نداره

دوری و دوستی با خانواده شوهر

شکم و زیر شکم واسه مردها خیلی مهمه 

خودتو دوست داشته باش تا شوهر و بقیه دوستت داشته باشن

مشکلات و اختلافاتتون از در خونه بیرون نره

تحقیر و مقایسه ممنوع مردها کینه به دل میگیرن ازش

مردها عاشق قدردانی و تحسین همسرشون هستن

همیشه پس انداز مخفی واسه خودت داشته باش واسه روز مبادا.

درد دلت رو مطلقا به جاری نگو.

ابدا خونه مادرشوهربیش از اندازه کار نکن که واست وظیفه میشه.

شوهرت رو به خودت وابسته کن .

اصلا وابسته نمیکنه ک پرروترمیکنه توقع رومیبره بالا و طرف فک میکنه وظیفته زن ک زیادمحبت کنه مرد توقعش ...

من اصن نمیتونم قربون صدقش برم شاید چندماه ی بار.یا اصن نمیتونم برم جلو بوسش کنم یهو. ولی اون برعکس منه. حس میکنم من محبت کردن بلدنیستم اطرافیانم بهم میگن شوهرت زنگ میزنه یاتوجمع صدات میزنه بگوجانم باهاش خوب حرف بزن ولی من اصن بلد نیستم ب زور سلام.میکنم بهش واقعا دست خودم نیس 

همونlia73 سابقم

این کار کردن خونه مادرشوهر خیلی مهمه،من از دفعه اول ک رفتم دس ب هیچکاری نزدم،الانم ازم توقعی ندارن و وقتی خودم میرم ظرفی چیزی بشورم کلی تشکرمیکنن،😂😂البته خاهرشوهرم ازدواج کرده رفته، دیگه دلم نمیاد همه کارا گردن مادرشوهر باشه اونم جای مادرم❤️

2706