2410
2553
عنوان

هر کی ی تجربه یا نصیحت از زندگی زناشوییش بگه

| مشاهده متن کامل بحث + 2679 بازدید | 135 پست
خخخخخخ منم شنیدم والا اینجا فک کنم ینی ب خودت اهمیت بده وقتی چیزی میخای  ب دستش بیار تو زندگی ...

این درستشه

برای سلامتی دخترم یک صلوات ختم کنیدلطفا،اجرتون بااقاامام حسین ع😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من عمم خدابیامرز یک نصیحت کرد که مال۱۰۰سال پیشه ولی الان کاربرد داره البته زنده بود مسخره میکردم حرف ...

همین امسال یکی از آشناهامون مصداق حرف شما شده. دوست صمیمی زنه که بچه ام داشت با شوهرش ریختن رو هم.هر جفتشون طلاق گرفتن

I'm just a tired Mom with a part time job,please be kind and rational so i can be as nice as i usually am
2720

+ خودتو خیلی محکم نشون نده

خودت باش، بعضی ها زیادی خودشونو محکم نشون میدن 

یهو میشکنن.. ناراحتی هاتو به شوهرت بگو.. 

+ اگه همسرت رفتار نامعقولی داره الکی لاپوشونی نکن.. اون یک ادم مستقل هست و باید مسئولیت رفتار خودشو بپذیره.. هی گنداشو نپوشون که خودتن خسته بشی

+ به شدت معتقدم زنی که خرج نداره ارج نداره

+ با خانواده همسر دوری و دوستی و احترااااااام

+ از خودت و زندگیت لذت ببر، مگه چقدر عمر میکنیم که به بیهودگی و حسرت و حسادت و غصه بگذره؟ 

خوشحال میشم وقتی پستامو لایک میکنین، اما اما اما نمیدونین وقتی میبینم نوشته "پست شما را پاسخ داده است" چقدر مشعوف میشم.. 🤗
ماشاالله همه خانونا یه پا دکتر و کارشناس هستند اونوقت وقتی یکی میاد میگه درباره سیاست های زنانه بگی ...

اینا تجربیاتی هست ک هرزنی باید بدونه حالا هرکسی اسمش رویه چیزی میزاره ،سیاست ،زرنگ و....

ولی یه کم خود را به (خریت )زدن برای موندگاری رابطه نیازه،،،نمیشه همش فهمید وبه روآورد.... 
2714

تا حتی ۵سال اول توقع ارامش و خوشیه مطلق نداشته باش و به جدایی فکر نکن...چون واقعا بعد ۵سال پخته میشید و همو میشناسید و دیگه نگاه همم میخونید

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
اینا تجربیاتی هست ک هرزنی باید بدونه حالا هرکسی اسمش رویه چیزی میزاره ،سیاست ،زرنگ و....

میدونم

و خوشحالم که خانوما این هارو میدونن و تجربیات ارزشمندی دارن

جنبه فانش رو عرض کردم

اتفاقا با جاری و مادر شوهرم تو ی طبقه زندگی میکنم واحدامون کنار همه

منم نزدیکم. یعنی توی یه کوچه ایم. تا وقتی دور بدریم خیلی خوب بود ولی الان همش انتظار دارن هر روز برم خونشون یا خواهرشوهرم بچه شو میذاره پیشه مادرش میره سرکار اونم هی بچه رو میفرسته خونه من. منم خودم دوتا کوچیک دارم عصبی میشم

همین امسال یکی از آشناهامون مصداق حرف شما شده. دوست صمیمی زنه که بچه ام داشت با شوهرش ریختن رو هم.هر ...

اره عزیزم منم زیاد دیدم متاسفانه_واقعا هرحرف قدیمیها ازروی تفکربوده

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷

هیچ وقت در مورد چیزای مختلف مث خرید و اشپزی و اینجور چیزا از مادرشوهر و خواهرشوهر نظرخواهی و راهنمایی نخواه.چون دور بر میدارن یه روزی.

احترام بزار ولی نیازی نیست خیلی هم ادم حسابشون کنی

2706