2726
عنوان

هر کی ی تجربه یا نصیحت از زندگی زناشوییش بگه

| مشاهده متن کامل بحث + 2685 بازدید | 135 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ک قبول ندارم محبت زیاد مرد رو وابسته ات میکنه البته نه اینکه اویزونش باشم ولی غذا با عشق و علاق ...

دقیقا 👍🤗

ولی یه کم خود را به (خریت )زدن برای موندگاری رابطه نیازه،،،نمیشه همش فهمید وبه روآورد.... 
2728
این ینی چی من چندجاشنیدم توتاپیکا

خخخخخخ منم شنیدم والا اینجا

فک کنم ینی ب خودت اهمیت بده وقتی چیزی میخای 

ب دستش بیار تو زندگیت الکی خودتو با یه چیز سطح پایین تر گول نزن

مثلا گشنته غذا بخور ن اب بخوری ک فقط معدت خالی نباشه

وقتی دعوا داری منو ریپ نکن من متاسفانه بد دعواییم قطع میشیم باهم

من عمم خدابیامرز یک نصیحت کرد که مال۱۰۰سال پیشه البته عمم صدسالش بود😂😂ولی الان کاربرد داره البته زنده بود مسخره میکردم حرفشو ولی الان میبینن خیلی خیانتها وطلاقها به همین خاطر پیش میاد_میگفت عمه جان ازمن بتو نصیحت نه رفقاتو بیارخونت نه بزارشوهرت رفقاشو بیاره خونه_میدونم الان گاردمیگیرین ولی میگفت رفقای شماشوهراتون رومیبره ورفقای شوهراتون شمارو🤓🤓🤓

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷

با خونواده ی شوهر به هیییییچ وجه دردو دل نکن.شاید اون لحظه بگی امکان نداره ولی یه روزی یجایی همونو چماق میکنن رو سرت. دیگه اینکه نزدیکشون زندگی نکن.ینی هیچجوره زیر بار نرو. باهاشون همیشه با احترام رفتار کن،نه چاپلوسی،فقط احترام،مخصوصا جلو شوهرت.اگه حرفی بهت زدن که ناراحت شدی همونطور محترمانه جوابشونو بده و هرگز شوهرتو وارد ابن ماجراها نکن

تو آشپزخونه سعی کن کارت خوب باشه،یه وقتایی هم به خودت استراحت بده،تو کارای خونه کمک بگیر از شوهرت و یکی دو تا کارو حتی اگه ساده هم باشه بزار به عهده همسرت،و دیگه اینکه زیاد یه حرف و نزن،زیاد بگی دیگه نمیشنون و مصمم باش. به سر و وضع خودت و همسرت و خونه ات برس.احترام پدر مادر همسرت و همیییییشه حفظ کن،حتی اگه توی روت فحش دادنم تو ازشون عذرخواهی کن.به خودت برس،همه چیزت و فدای زندگی زناشویی نکن،تا وقتی خودت و دوست داشته باشی و برای خودت برنامه داشته باشی همسرتم دوستت داره و بهت احترام میزاره.دیگه اینکه بدی های خانواده خودت و هیچوقت پیش همسرت بیان نکن،تو فراموش میکنی،اون یادش میمونه.

I'm just a tired Mom with a part time job,please be kind and rational so i can be as nice as i usually am
2706