2703
2553
عنوان

هر کی ی تجربه یا نصیحت از زندگی زناشوییش بگه

| مشاهده متن کامل بحث + 2679 بازدید | 135 پست

بنظرم توزندگی قناعت کردن خوبه اگه اهلش هستی اما زیادش ن که توقعاتتوپاین میاره وشوهرت این عملتوب وظیفه میشناسه

برای سلامتی دخترم یک صلوات ختم کنیدلطفا،اجرتون بااقاامام حسین ع😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا سرقهرودعوا خونتو ترک نکن ،چون واقعا بعد چند بارعادی میشه براش ودیگه اون ارج وقرب قبل رونداری پیش شوهرت

ولی یه کم خود را به (خریت )زدن برای موندگاری رابطه نیازه،،،نمیشه همش فهمید وبه روآورد.... 
2720

الکی ب همسرت شک نکن،شک آفت زندگی هاست،همیشه احترام بین زن و شوهر باشه حرف زشت و بی ادبانه زده نشه،تا چارچوبا حفظ شه،خلاصه مطلب عاشق باش از جون و دل،ک شامل ایثار و گذشت و صبر میشه،راستی برا مردا دو چیز مهمه خیلی,زن و غذا😂😂

خیلی گفتم ببخشید

2714
محبت زیادیم ینی آویزونی مگ نمیگن مرد باید بیاد دنبالتو این حرفا

من ک قبول ندارم

محبت زیاد مرد رو وابسته ات میکنه

البته نه اینکه اویزونش باشم ولی غذا با عشق و علاقه بهش بدم درس میخونه برم ی ساعت یبار ناز و نوازشش کنه

صدام زد مهربون جواب بدم

شبا پیشش باشم و حتما قربون صدقش برم

زنگش بزنم

مهربون باشیم^_^

گذشته و مشکلات خانوادتو برای همسرت بازگو نکن...حتما یه پس انداز مخفی داشته باش....با جاریت مثل خواهرت صمیمی نشو بهترین جاری هم بالاخره جاریه فاصله رو حفظ کنه و روابط رو از یه حدی صمیمی تر نکن ..

به هیییییییییییچ عنوان کنار مادرشوهر زندگی نکن

عزیزم چقد عکس پروفت حس بدی بهم میده انرژی منفی داره

میشه واسه شادی روح پدرم، سلامتی وخوشبختی خانوادم صلوات بفرستین،خیر ببینید الهی😘😘
هیچ وقت و تحت هیچ شرایطی خونتو نزدیک مادر شوهر نگیر حتی اگه مادر شوهر دختر پیغمبر بود.

اتفاقا با جاری و مادر شوهرم تو ی طبقه زندگی میکنم واحدامون کنار همه

2706