1507
1411
عنوان

هر کی ی تجربه یا نصیحت از زندگی زناشوییش بگه

| مشاهده متن کامل بحث + 1624 بازدید | 135 پست
درسته که محبت اندازه داره ولی من هر وقت به همسرم محبت میکنم و قربون صدقه اش میرم اونم همون محبت و ب ...

خوب پس شوهرشما شعور داره مثل شوهرمن گربه کورنیست محبت که بهش بکنی هاربشه

پسرم رو میگم پاستیل مامانشه    
من اینقده جلوهمه بهش احترام گذاشتم ک مخصوصا خانواده خودش فک میکردن من از بی شوهری داشتم می مردم ک ای ...

بخدا بعضیا جنبشو ندارن سرشون گیج میره.حداقل باید شل کن سفت کنی واسه این آدما

همونlia73 سابقم
هیچ وقت و تحت هیچ شرایطی خونتو نزدیک مادر شوهر نگیر حتی اگه مادر شوهر دختر پیغمبر بود.

اره واقعا خانواده شوهرم خداییییش خیییییلی گلن ولی خونه هامون تو یه کوچه هستن ک این باعث شده ک انتظار داشته باشن هرروز برم خونشون،خیلی تو این مورد اذیتم

لطفا برای سلامتی عزیزام و مادر شدن آبجیم و زن داداشم صلوات بفرستید

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

شاید مردایی که باهاشون سرو کار داشتیم متفاوت بودن

آره شوهرمن عجوبه هست همش هم تقصیر خواهر شوهرهام هست ک توگوشش میخونن توفلانی و همه آرزوشون بوده ک زن تو بشن و...

1473
اره واقعا خانواده شوهرم خداییییش خیییییلی گلن ولی خونه هامون تو یه کوچه هستن ک این باعث شده ک انتظار ...

من مادر شوهرم تنهاس شوهرم بچه اخر و پدر شوهرم فوت شده منم چون واحد کناریمونه مادر شوهرم تقریبا هر روز میرم بهش سر میزنم ولی اینکه میگن صمیمی نشو نمیتونم 

یبار برا همیشه دهن خواهرشوهراتو ببند

شوهرم خیلی هواشونو داره حتی باهاشون درد ودل میکنه هرچقدر بدی کنم ازشون بد بگم شوهرم ازم دورترین همین سرشبی بخاطر اونا بحث کردیم دعوامون شد 

1485
منم نزدیکم. یعنی توی یه کوچه ایم. تا وقتی دور بدریم خیلی خوب بود ولی الان همش انتظار دارن هر روز برم ...

منم هرروز انتظار دارن برم خونشون تو یه کوچه ایم،ولی خواهرشوهرام ازدواج کردن بچه هاشونو نمیفرستن اونجا جز یه وقتایی ک کسی خونه پدرشوهرم نباشه میفرستن خونه ما تا وقتی ک مادرشوهرم اینا بیان،ولی خداییش خیلی گلن،اما این ک هرروز برم اونجا اذیتم میکنه

لطفا برای سلامتی عزیزام و مادر شدن آبجیم و زن داداشم صلوات بفرستید
1476
ای بابا

فقط هم شوهرمن اینجوریه اون دوتا داداشش بدون اجازه زنشون خونه پدرشوهر وخواهرشوهرم پانمیزارن اما شوهرمن تا اعتراض کنم میگه خونه بابامه خونه خواهرمه دوس دارم برم یا من همین که هستم دوسنداری برو بسلامت

[QUOTE=104471667]هی خواهر تا الان که هیچ خبری نبوده 😅 [/QUOTE عجول نباش خواهر😊 لذت ببر از دوران م ...

لذت که چه عرض کنم همش درس میخونم😂فک کنم واسه همونه سینگلم.۲۶ سالمه 

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل_____اگر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم  
1508