2733
2734
عنوان

کسی اینجا هست ک خونه آپارتمانی رو به ویلایی ترجیح بده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1087 بازدید | 49 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برعکس من 

خونم ویلاییه . یه حیاط با چند تا درخت میوه 

خونم بزرگه و کلا نورگیره.دورتا دورش حیاطه

بچه ها از وقتی پا میشن تو حیاطن . تاب و سرسره هم گذاشتیم. برور میارمشون تو اخر شب. کلافم کردن . کل لچه های کوچه هم خونه مامیان. کلا شده مهد کودک

من که آپارتمان رو ترجیح میدم . هم تمیز کردنش راحت تره هم جمع و جور تر 

تنها دوستم تویی خداجونمممم .هیچوقت تنهام نزار
2731

از لحاظ امنیت اپارتمان بهتر ه من چون شوهرم شیفت شب هم کار میکنه خونه اپارتمانی میپسندم درسته خونه حیاط دار خیلی بهتره برا روحیه اما امنیت نداره من خونه بابام ویلاییه روز روشن تو حیاط دو چرخه دزدیدن تاز ه خودشونم خونه بودن

2738

عزیزم از من به تو نصیحت خواهری . منم سال اول ازدواج اپارتمان بودم حامله شدم پیش خودم گفتم سال دیگه ویلایی میگیرم بچم ازاد,باشه حیاط ببینه الان به غلط کردن افتادم. شب و روزم ترسه و توهم . سکوت . بازم به اپارتمان صدا همسایه ها که از پله ها بالا پایین میرفتن احساس شادی و شلوغی داشتم . الان همش ترسه . یه ماه دیگه دوباره میرم اپارتمان  .

بيخيال دنيا 
من ب شدت میترسم از ویلایی همون یه اپارتمان اوکیه

آپارتمان امنیتش کمتره چون هرکسی ممکنه تا پشت در واحدت بیاد ولی ویلایی اگه دراش محکم و امن باشه و حفاظ داشته باشه هیچکس نمیتونه متعرض بشه

وقتی شغال و لاشخور مشغول رقص و پایکوبین بدون که شیر مرده💔🇮🇷🇮🇷🇮🇷💔
منم از شب ویلایی میترسم  ولی خب اپارتمانم واقعا دلگیرر  

اصلا ترس نداره .منم اوایل گه اومده بودبم میترسیدم ولی الان نه. دو شب شده اومدم تو حیاط حتی .

البته کل حیاط چراغ دارع😁

منکه فقط ویلایی

خونه خودمونم ویلاییه با درختای پرتقالو گلدونای رنگارنگ😍

البته خونه آپارتمانیم دارم با اینکه  شیکه ولی خب عمرا پای راحتیه ویلایی برسه

جز ❤عشق ❤جهان نکته ی ارزنده ندارد.........اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم...
ویلایی رو ترجیح میدم خودمونم ویلایی داریم تنها بدیش حیاط شستنه

دقیقاااااا.

من که بخوام حیاط بشورم دقیقا سه ساعت وقتم میه

2706