2726

البته منظور من خونه ویلایی با حیاط درندشت نیست ک هر کی باشه شب تا صبح از ترس زهر ترک میشه

منظورم خونه ویلایی با یه حیاط نقلی کوچولو دوتا پله بخوره اشپزخونش نورگیر باشه و سالنش پنجره های دری شکل داشته باشه 

تو حیاط کوچولوش یه حوض نقلی داشته باشه و پر شمعدونی باشه 

من قبل بچه دار شدنم به شدت عاشق آپارتمان بودم ولی حالا میگم بچه ها چقد گناه دارن که تو این چاردیواری قوطی کبریتی بزرگ شن

برای حرف زدن دخترم یه صلوات میفرستید؟😔اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

من قبلا که بچه بودم پدرمادرم سرکار بودن حتی ظهرا خونمونو دوس داشتم اپارتمانی باشه

امنیتش بیشتره

ولی الان دیگه ویلایی دوس دارم

فقط 32 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهربون باشیم^_^

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وااای من عاشق توصیفاتت شدم از این خونه ها میخوام

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

من از ویلایی بدم میاد.... مگه انقدر شیک و تمیز و تجملاتی باشه تا خوشم بیاد 

من یک اکستنشن کار ابرو هستم که تار ب تار برات ابرو اکستنشن میکنم..... تهران هستم اگه وقت خواستین پیام بزارین تو تاپیکام هماهنگ میشیم باهم.... کلاس اموزشی هم ک نگم براتون از مدرک و هنرجوهام... پشتیبانی هم تا کاملا وارد بشی من در خدمتتم عزیزم

هم اپارتمان نشین بودم هم الان ویلاییم به نظرم لذت خونه ویلایی به هیچ عنوان با آپارتمان قابل مقایسه نیست من عاشق خونه ویلاییم

وقتی شغال و لاشخور مشغول رقص و پایکوبین بدون که شیر مرده💔🇮🇷🇮🇷🇮🇷💔
2706