1421
1389

داخل آپارتمان هستیم پنج واحدی.خونه ما واحد وسط هست تقریبا روبرو راه پله واحد کناری که فاصلش با خونه تقریبا زیاده هر روز جلو خونش را جارو میکنه و آب میریزه و طی میکشه.یه مدتی میدیدم کنار جا کفشیمون آشغال و گرد وخاک جمع میشه .جارو کردم دیدم نه بازم آشغال هست حدس زدم کار همین همسایه هست منم جمع نکردم تا یه مدت خیلی زیاد شده بود با کمک همسایه ها پله ها شستن جمش کردن .هستین ادامش بگم

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

1390

تا این که دو روز پیش اومدم جلو خونه رو جارو کردم و طی کشیدم.تمیز تمیز.یک ساعت بعدش میخواستم برم بیرون دیدم ای وای دوباره کنار جاکفشی .وراه پله گرد وخاک وآشغال برگ گل هست.دیگه مطمعن شدم کار همسایه هست نامردی نکردم رفتم جارو آوردم همه آشغال ها را ریختم جلو در خونشون .رو کفش خانمه

مننمی دونمچرا این جوریم باور کن مثلا من بودم از جمع مردن آشغال بیشتر از اینم ناراحت نمیشدم وای از بی شعوری طرف انقدر ناراحت مبشم بابا ینی چی جلوی خونه خودتو تمیز میکنی  میریزی جلو خونه همسایه تمیزی فقط برا خودت خوبه آخه بی شعور

1394

بهتر بود بهش تذکر میدادی اما عذاب وجدان هم نداشته باش هر کسی یه مدل اعتراضش رو نشون میده شما هم اینجور نشون‌دادز

خدایا شکرت بابت هر آنچه دادی و هر آنچه خواهی داد❤️خدایا نی نیم تو هفته هفت آسمونی شد می دونم یا من لیاقت مامان شدن رو نداشتم یا موقعیت مناسبی نبوده میدونم که هیچ کارت بی حکمت نیست. خدا جونم ریش و قیچی که دست خودته خودت سوپرایزم کن خودت لایقم کن و با یه بچه سالم و زیبا دل من و همسرم رو شاد کن🙏🏻🙏🏻🙏🏻

بنظرم خیلی مودبانه بهش تذکر میداد خیلی بهتر بود ! اینجوری شخصیتت خیلی بالاتر از اون میرفت

خدای مهربونم ، بخاطر همه اتفاقهای خوبی که به زودی واسم رقم میزنی ممنونم ! من به تو و توانایی هات ایمان دارم ، پس نگران هیچ چیز نیستم ! خودم و بدستت سپردم مواظبم باش😘 
1418

اشتباه کردی اما به نظرم به روی خودت نیار دفعه دیکه تکرار کرد بهش تذکر بده و بگو لطفا جلوی واحدتون رو تمیز می کنید همونجا با خاک انداز جمعشون کنید درست نیست اشغالاتون رومیریزید جلوی خونه ما زحمت من رو دوبرابر می کنید و برام دوباره کاری میشه.

خدایا شکرت بابت هر آنچه دادی و هر آنچه خواهی داد❤️خدایا نی نیم تو هفته هفت آسمونی شد می دونم یا من لیاقت مامان شدن رو نداشتم یا موقعیت مناسبی نبوده میدونم که هیچ کارت بی حکمت نیست. خدا جونم ریش و قیچی که دست خودته خودت سوپرایزم کن خودت لایقم کن و با یه بچه سالم و زیبا دل من و همسرم رو شاد کن🙏🏻🙏🏻🙏🏻
1391